Bellator prowadzi rozmowy z Mikem Goldbergiem

Mike Roach/Zuffa LLC/Getty Images

Być może wkrótce znów usłyszymy głos Mike’a Goldberga komentującego walki MMA, ale tym razem w Bellatorze.

UFC pod zarządami WME-IMG postanowiło zwolnić całkiem sporą liczbę osób związanych od lat z organizacją i jedną z tych osób był dobrze znany komentator Mike Goldberg, który z Joe Roganem tworzył znakomity duet (chociaż nie tak dobry jak Juras i Janisz 😉 ). Ostatnią galą jaką komentował Goldberg była gala UFC 207 kończąca ubiegły rok.

Goldberg w swoich wypowiedział stwierdził, że nowi właściciele UFC zniszczyli w 15 minut rodzinę, którą budowano przez 15 lat. Pomimo tych okoliczności, całkiem możliwe, że Mike wróci wkrótce do komentowania walk MMA.

Prezydent Bellatora Scott Coker jest już znany z tego, że sprowadza do swojej organizacji byłe gwiazdy UFC i daje im nowe życie. Wśród nich są m.in. Quinton Jackson, Tito Ortiz, Chael Sonnen, Stephan Bonnar, a być może niedługo dołączy do tego grona Mike Goldberg komentujący ich walki.

Dziennikarz Simon Head napisał na swoim Twitterze, że Scott Coker prowadzi rozmowy z Mikem Goldbergiem.

Aktualnym komentatorem Bellatora jest Sean Grande, który zajął miejsce Seana Wheelock’a w 2015 roku. Grande jest również komentatorem Boston Celtics i ma mocno napięty grafik dlatego organizacja myśli o zatrudnieniu drugiego komentatora. Być może Bellatora będzie chciał, aby pojedynki komentowały dwie osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *