UFC 260: Miocic vs Ngannou 2 – One More Shot

Organizacja UFC zaprezentowała pierwszą zapowiedź oczekiwanego rewanżu w wadze ciężkiej między mistrzem Stipe Miocicem a Francisem Ngannou na gali UFC 260.

Panujący mistrz Stipe Miocic (20-3 MMA, 14-3 UFC) stanie do obrony tytułu podejmując po raz drugi pretendenta numer jeden i specjalistę od nokautów Francisa Ngannou (15-3 MMA, 10-2 UFC).

Powszechnie uważany za najlepszego ciężkiego w historii UFC, Miocic pokonał Ngannou przez jednostronną jednogłośną decyzję w ich pierwszym pojedynku na UFC 220 w styczniu 2018 roku. Jednak Ngannou w swoich ostatnich czterech walkach odniósł zwycięstwa przez nokauty w pierwszej rundzie, udowadniając, że jest bardziej niż gotowy, aby ponownie zmierzyć się z najlepszym w dywizji.

Dodatkowo w walce co-main event dojdzie do pojedynku o tytuł wagi piórkowej między mistrzem Alexandrem Volkanovskim a byłym pretendentem do tytułu Brianem Ortegą. Volkanovski po zwycięstwie nad byłym mistrzem Maxem Holloway’em będzie próbował podnieść swój nieskazitelny rekord UFC do 10-0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *