UFC 220 konfrontacja twarzą w twarz

Esther Lin, MMA Fighting

Tradycyjnie przed każdą galą tak i przed UFC 220 zawodnicy z karty głównej stanęli o konfrontacji twarzą w twarz.

W dwóch głównych pojedynkach wieczoru zobaczymy dwie walki mistrzowskie. W wadze półciężkiej mistrz Daniel Cormier będzie bronił tytułu przed Volkanem Oezdemirem, a w wadze ciężkiej Francis Ngannou będzie chciał odebrać tytuł mistrza Stipe Miocicowi. Obydwa pojedynki wywołują ogromne emocje ze względu na to, że pretendenci w efektownych walkach bardzo szybko doszli do pojedynków o pas i pokazali, że mogą być poważnym zagrożeniem dla mistrzów.

Pozostali zawodnicy biorący udział w konfrontacji:

Shane Burgos vs. Calvin Kattar
Francimar Barroso vs. Gian Villante
Thomas Almeida vs. Rob Font

Esther Lin, MMA Fighting
Esther Lin, MMA Fighting

8 thoughts on “UFC 220 konfrontacja twarzą w twarz

  1. No fajnie że ktoś coś powiedział w tej sprawie ,a tak moim zdaniem coś czuję że bardzo dużo czasu minie zanim jakaś telewizja w Polsce zdecyduje się kupić prawa; do ufc obym się mylił .pozdrawiam wszystkich fanów mma.

  2. Na ppv i fight pass ta organizacja nie zarobi , główny czynnik to rónożnica czasu.cena też gra role.no i nie wszystkie Gale są warte pieniędzy a gdyby mieli umowę z telewizjią to zawsze gwarancja pieniędzy.A eleven sportS Belgia ma UMOWĘ z ufc.

  3. Dzięki takie sporty jak mma te duże organizacje jak boks ,to ich istnienie zależy od kasy ,i ich właścicielom powinno zależeć żeby ich produkt był dochodowy.czy ufc będzie w jakieś telewizji w polsce ? Pożyjemy zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *