UFC 151: Jones vs Henderson – rozszerzona zapowiedź

Dan Henderson pomimo swojego wieku, wciąż potrafi rywalizować z najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach. Po zaskakującej wygranej z Fedorem Emelianenko i po niezwykle zaciętej walce z Mauricio Rua, Hendo stoi przed kolejnym wyzwaniem. Na gali UFC 151 czeka na niego utalentowany Jon Jones, który z pewnością jest faworytem tego pojedynku. Czy tym razem Dan również sprawi niespodziankę swoim fanom ?

9 thoughts on “UFC 151: Jones vs Henderson – rozszerzona zapowiedź

  1. co wy wszyscy z tym sędzią w walce Hendo vs. Fedor ??? kupcie sobie okulary skoro nie widzielscie jak rusek spadł po klepie na glowe, waszym zdaniem chwilowa nieprzytonnosc i bliski kontakt z matą to doskonały stan do kontynuuowania walki? smieszni jestescie, mowie ogolnie.

  2. Jeśli dobrze się przyjrzeć finiszowi walce Fedor vs Hendo to uważam, że po czystym ciosie (podbródkowym w parterze-zza pleców) i faktycznie wyłączającym na chwilę prąd Fedorowi padły nieczyste dobijające w potylice…ale to już historia, Dan wygrał i to wszyscy będą pamiętać. Co do walki Hendo JJ stawiam na tego drugiego. Niestety uważam, że te zdumiewająco długie łapy (dłuższe nawet od mierzącego 211cm Stefana Struve)niestety zadecydują, warunki fizyczne są miażdżąco po stronie JJ i obawiam się, że Heniu nie da rady mimo żelbetonowej szczęki i renesansu swojej kariery daje szanse 75-80% dla gibona JJ.Bardzo chciałbym się mylić…i jeśli wygra Hendo będzie to jeden z najszczęśliwszych dla mnie dni w MMA!

  3. tak tj historia,bo Hendo trafił go w tył głowy,co jest zabronione,sędzia powinien rozdzielić poczekać aż Fedor wytzreźwieje i walkę dalej kontynuować a co było w walce Irokez vs Amasinger???kolana Irokeza w gnp,żółta kartka,a ten cieszył się że wygrał…,Thompson z Pudzianem też spał…,nic już nie zmieni zmiana werdyktu na NC,bo Fedor zakończył karierę.Jon Jones może od niego oberwać parę razy podobnie jak od Machidy.Ale jak Hendo bd zmęczonyy bd szukał okazji by go odprawić gilotyną,kimurą,kluczem,duszeniem,itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *