UFC 144: Edgar vs Henderson wyniki

Wyniki walk UFC 144 na której walką wieczoru był pojedynek o pas wagi lekkiej między  Bensonem Hendersonem a Frankie Edgarem

UFC 144: Edgar vs Henderson

Ben Henderson pok. Franka Edgara przez jednogłośną decyzję
Ryan Bader pok. Quintona Jacksona przez jednogłośną decyzję
Jake Shields pok. Yoshihiro Akiyame przez jednogłośną decyzję
Mark Hunt pok. Cheicka Kongo przez TKO (uderzenia), runda 1, 2:11
Tim Boetsch pok. Yushina Okami przez TKO (uderzenia), runda 3, 0:54
Hatsu Hioki pok. Barta Palaszewskiego przez jednogłośną decyzję
Anthony Pettis pok. Joe Lauzona przez KO (kopnięcie i uderzenia), runda 1, 1:21

Takanori Gomi pok. Eiji Mitsuoke przez TKO (uderzenia), runda 2, 2:21
Vaughan Lee pok. Norifumi „Kid” Yamamoto przez poddanie (dźwignia na łokieć), runda 1, 4:29
Riki Fukuda pok. Steve Cantwella przez jednogłośną decyzję
Chris Cariaso pok. Takeya Mizugaki przez jednogłośną decyzję

UFC 144 Facebook Prelim

Issei Tamura pok. Tiequan Zhanga przez KO, runda 2, 0:32

11 thoughts on “UFC 144: Edgar vs Henderson wyniki

  1. Bardzo dobra gala! Main event szybki, dobre wymiany, energicznie i ciekawie w parterze, raczej bez wątpliwości co do decyzji. Henderson ostatnio zaliczył kopnięcie z Matrixa(Pettis), a wczoraj sam trafiłby w 1 rundzie w podobnie! Pettis w swoim stylu i szykuje nam się rewanż z nowym mistrzem. Kongo-Hunt, nie spodziewałem się innego zakończenia:) Rampage niestety już nieuchronnie się starzeje, choć slam jaki wykonał przypomniał czasy Pride. Mnie jednak zaczarował Akiyama! Ogólnie może nie walczył jakoś wspaniale ale te rzuty!!! Polecam zobaczyć jak się powinno egzekwować osoto-gari i harai-goshi! Judo warrr!

  2. Właśnie widziałem walkę Hunta – jakie piękne wejście w rytm lewym prostym – zabawne że trzeba tyle lat doświadczenia aby ten najprostszy strzał egzekwować w ten sposób – ciężkie ręce – poprostu facet. Kongo po tym lewym już poleciał tylko jeszcze o tym nie widział.

  3. Jee Rogan o mało nie dostał zawału w walce Okami v Boesh. Gala mimo wielu decyzji soczysta i pyszna. Szkoda ze Akiyama za wiele nie pokazał w ofensywie:(

    Panie i Panowie Pettis v Louzon to było cos, mialem nadzieje ze walka przejdzie do parteru i zobaczymy jakas ciekawą technike w wykonaniu Joe, ale Anthony szybko skonczył:)

  4. Bardzo dobra gala. A co do walki o pas to w sumie skłaniałbym się ku opinii Edgara…tyle razy go obalał, i to nie w byle jaki sposób, dosłownie nim pomiatał. Ale Edgar pomimo, że jest jednym z najmniejszych zawdoników UFC to ma chyba największe serce i coś czuje, że jeśli doszłoby do rewanżu to byłby zmotywowany ejszcze abrdziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *