UFC 141 – Lesnar vs. Overeem

UFC 141 – Lesnar vs. Overeem

Data: 30 grudnia, 2011
Miejsce: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas – USA

Karta walk:

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem
Nate Diaz vs. Donald Cerrone
Jon Fitch vs. Johny Hendricks
Jake Ellenberger vs. Diego Sanchez
Manny Gamburyan vs. Diego Nunes
Vladimir Matyushenko vs. Alexander Gustafsson
Sean Pierson vs. Dong Hyun Kim
Anthony Njokuani vs. Ramsey Nijem
Junior Assuncao vs. Ross Pearson
Nam Phan vs. Jim Hettes
Jacob Volkmann vs. T.J. Grant
Matt Riddle vs. Luis Ramos

27 thoughts on “UFC 141 – Lesnar vs. Overeem

  1. Gość z K1 nie wygra z grapplerem w klatce. Overeem pewnie znowu będzie przygotowany na każdą ewentualność, będzie miał plan A, plan B i oprócz tego jeszcze plan C jakby tamte nie wyszły, co w praktyce ograniczy się do obrony przed obaleniami i kilku strzałów z całej pary… Jak nie siądą, to Overeem w przenośni i dosłownie będzie miał ogromny problem, bo zaraz bateryjki mu się wyładują.

  2. Overeem fajnie się bronił przed próbami obaleń w walce z Werdumem. Jedyny sposób żeby Lesnar wygrał, to gdyby spróbował przyatakować mega agresywnie w stójce + jakieś latające kolana i jak Ali straci głowę, to wtedy obalenie i gnp. Dla Overeema znowu czas będzie działał na korzyść, od czasu do czasu powinien punktować w stójce, czekać na okazję i nie dać się przewrócić. Obejrzymy, jak będzie….

  3. Serio czas działa dla Overeema ?? Patrząc gdzie Brock walczył uważam, że ma lepsze obalenia niż Werdum a jego kondycja jednak będzie lepsza niż Holendra. Mimo to stójka Overeema jest zbyt dobra, żeby Brock szedł na wymianę ciosów, może w walce o tytuł z Dos Santosem ( na 75% wygra Alister i dostanie szansę o tytuł) będzie miał kogoś równego w stójce 🙂

  4. Według mnie jeśli Brock zaatakuje Aliego podobnie jak Cain’a to ma duże szanse… Jeśli przypadkiem Ali wygra, to jest bliski tytułu bo JDS też tylko stójka i Ali może go pokonać… Wiem, że JDS pokonał Cain’a… ale moim zdaniem Cain, który na ziemi jest mocny, miałby większe szanse z Alim niż JDS.

  5. TurboNitro to może ty wyskoczysz i pokonasz ich obydwu ? skoro masz najlepszą taktykę co ? chętnie postanie na ciebie pieniądze , słyszę w twym głosie iż mówisz prawdę i dasz rade pokonać ich co ty na to ?

  6. Overeem jest mistrzem w stójce znokautuje lesnar .Lesnar będzie schodził do parteru ale Overeem będzie chciał prowadzić walke w stójce i tak łatwo nie da się obalić Overeem jak to pokazał w walce z Werdumem który jest mistrzem w BJJ.Overeem zmiażdży Lesnara a potem zmiażdży Juniora DOS Santos i zostanie Championem Hevayweight UFC i taki będzie koniec tej historii i zostanie niepokonany nikt mu nie da rady i trzymam za niego kciuki pozdro dla Overeem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *