UFC 133 wyniki

Wyniki w środku.

Main Card

Rashad Evans pokonał Tito Ortiz TKO (uderzenia) – Runda 2, 4:48
Vitor Belfort pokonał Yoshihiro Akiyama TKO (uderzenia) – Runda 1, 1:52
Constantinos Philippou pokonał Jorge Rivera niejednogłośna decyzja (29-28, 28-29, 29-28)
Rory MacDonald pokonał Mike Pyle TKO (uderzenia) – Runda 1, 3:54
Brian Ebersole pokonał Brian Hallman TKO (uderzenia) – Runda 1, 4:28

Preliminary  ( Spike TV)

Alexander Gustafsson pokonał Matt Hamill TKO (uderzenia) – Runda 2, 3:34
Chad Mendes pokonał Rani Yahya decyzja (30-27, 30-27, 30-27)

Preliminary  (Facebook)

Ivan Menjivar pokonał Nick Pace decyzja (29-28, 29-28, 29-28)
Johny Hendricks pokonał Mike Pierce niejednogłośna decyzja (28-29, 29-28, 29-28)
Mike Brown pokonał Nam Phan decyzja (29-27, 29-28, 29-28)
Rafael Natal pokonał Paul Bradley decyzja (30-27, 29-28, 29-28)

Bonusy po 70 tysięcy $

Submission of the Night — nie przyznano
Knockout of the Night — Vitor Belfort
Fight of the Night — Rashad Evans vs. Tito Ortiz

Dana White przekazał 70 tyś $ Brianowi Ebersole za – tutaj cytat „Thanks for getting those horrifying shorts off TV as soon as possible”

UFC 133 na widowni obejrzało 11,583 widzów, wpływy ze sprzedaży biletów 1,5 mln $

18 thoughts on “UFC 133 wyniki

  1. tito dal dobrą walke, fakt nie byl gotowy… bo rashad w szczycie formy ale i tak podziw za forme ortiza i szacun że podjął walke. Rashad juz dawno mial walczyc o pas wiec nie wiem dlaczego znowu te podchody? unika JJ? czyżby?

  2. Pecha mial jak nie sam kontuzja to przeciwnik, mial dluga przerwe ale widac jest w gazie. Lubie jego styl walki, szybkie rece, swietna praca nog, swietne zapasy. Bardzo dobry zawodnik i mam wrazenie ze jest jeszcze niebezpieczniejszy niz wczesniej.

  3. @funavi chyba JJ go unika jak już. Jesli rampage nie skopie mu tyłka,to title shot musi iść obowiązkowo do Evansa. Rampage będzie miał ciężką przeprawe,aczkolwiek bęzie miał formę życia coś czuję.

  4. Jones moim zdaniem zdemoluje Evansa, chyba że ten trafi jakimś mocnym ciosem(podobnie widze tylko takie szanse niestety Rampage z Jonem) Dziwi mnie troche kolejny raz, że sędziowie nie reagują(i nikt nie wyciąga konsekwencji) na ewidentne ciosy w tył głowy – jak choćby wczoraj Belfort z Akiyamą.

  5. btw czy kolano rashada w klate ortiza bylo legalne? myslalem ze sedzia to zweryfikuje no ale wygral rashad, dla mnie to bylo dziwne… na początku myslalem ze bedzie dyskwalifikacja rashada chyba zapomnialem zasady…

  6. W tym przypadku Rashad śmiało mógł walić z kolana ale tylko w tułów nie mógł uderzać kolanem w głowę (ja ubolewam, że te przepisy są takie okrojone, a nie hard core jak w PrideFC)Sądzę, że walki były by zdecydowanie ciekawsze ;)kto wie czy np.walka Lesnara z Heathem Herringiem nie wyglądała by inaczej…

  7. Na Jonesa niema teraz zawodnika czy to w półciężkiej czy nawet ciężkiej chyba że Overeem. Co by niemówić tito niejest już w formie sprzed kilku lat evans musiał się troche napracować przewalczył prawie dwie rundy i było widać cięższy oddech czy to przez gilotyne? z Jonesem raczej niewygra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *