UFC 127: Anderson Silva vs Vitor Belfort.


(fot. www.cagedinsider.com)

W wadze średniej doszło do sporego zamieszania, a to wszystko za sprawą wpadki dopingowej Sonnena. To właśnie Chael miał ponownie walczyć mistrzowski tytuł wagi średniej i stoczyć rewanżowy pojedynek z Andersonem Silvą. Po całej sytuacji zastąpi go Vitor Belfort, który początkowo miał walczyć na gali UFC 122 a jego przeciwnikiem miał być Yushin Okami.

Dzięki aferze dopingowej, to właśnie Brazylijczyk będzie miał okazję walczyć o pas. W związku z zaistniałą sytuację, włodarze UFC postanowili, że przeciwnikiem Japończyka będzie Nate Marquardt. Zwycięzca tego pojedynku będzie pierwszym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej.

UFC 127 odbędzie się 5 lutego w Las Vegas w stanie Nevada. Pojedynek nie jest jeszcze potwierdzony. Mam tylko nadzieję, że Vitor nie wypadnie z rozpiski z powodu w akcji i wreszcie zobaczymy Fenomena w akcji.

Ranking wagi średniej został zaktualizowany. Niedługo uzupełnimy kolejne kategorie. Jak zwykle zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoją opinią na temat najlepszych zawodników w kategorii do 84kg.

5 thoughts on “UFC 127: Anderson Silva vs Vitor Belfort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *