UFC 105: Krótkie cytaty z konferencji przed galą

W środku.

Randy Couture: „Naprawdę fajnie jest znów być w Manchesterze. Ostatnio byłem tu podczas UFC 70 i pamiętam wspaniałą publiczność. Wtedy nie walczyłem, ale tłum był szalony, szarpał mnie za ubrania i w ogóle. Było naprawdę fantastycznie. Jestem podekscytowany możliwością powrotu do rozpiski i wdzięczny Brandonowi za przyjęcie tej walki. Obaj bardzo się z niej cieszymy. Ten sport tutaj eksplodował, super jest być jego częścią. W sobotę odbędzie się wielkie show.”

Brandon Vera: „Manchester jest zajebisty. To póki co moje ulubione miejsce w Wielkiej Brytanii. Dzięki za zaproszenie. Jestem szczęśliwy, że mogę tu być i podekscytowany możliwością zobaczenia pozostałych walk – mam nadzieję, że Wy też.”

Dan Hardy: „Cześć wszystkim, fajnie Was widzieć. Oczywiście jestem równie podniecony tym weekendem i w tej chwili głodny. Patrzę, jak wcinacie to całe jedzenie i jestem trochę zazdrosny. Chcę podziękować UFC za tą szansę. Jestem tutaj, żeby osiągnąć pewien cel i pokazać, że do Was należę. Dziękuje Mike’owi za możliwość walki  z nim, bo zawsze lubiłem oglądać jego pojedynki i bardzo go szanuję. Myślę, że to będzie świetna walka. Nie chcę, żeby Mike opuścił to miejsce z pustymi rękoma. Wręczam mu więc statuetkę za zajęcie drugiego miejsca.”

Mike Swick: „Chcę podziękować Danowi za statuetkę – to dużo znaczy <śmiech>. Fajnie jest być nadchodzącym zdobywcą drugiego miejsca.”

Michael Bisping: „Cześć! Dzięki za przybycie. Tak jak powiedział Marshall (zapewne jakiś rzecznik prasowy), to moje rodzinne miasto, więc jestem bardzo, ale to bardzo podekscytowany powrotem tutaj. Kiedy ostatni raz byliśmy w Manchesterze na UFC 70, to była bardzo ważna gala w mojej karierze. Publiczność była fantastyczna, to wiele dla mnie znaczyło. Jestem oczywiście bardzo szczęśliwy z powrotu. Napewno wiecie, że moja ostatnia walka nie poszła do końca zgodnie z planem, więc chcę powrócić na ścieżkę zwycięstw – zrobię to w sobotnią noc. Jestem tu żeby wygrać i znokautować tego kolesia (Kanga).

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=oh5XI_3cZNY]

Denis Kang: „Jak się macie? Dzięki za przybycie na konferencję. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy że mogę tu być i naprawdę nakręcony na tą walkę. Zrobimy świetne show i proszę, nie przegapcie tego, żebyście nie byli rozczarowani.”

3 thoughts on “UFC 105: Krótkie cytaty z konferencji przed galą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *