Uczniowie Lloyda Irvina oskarżeni o gwałt

Stany Zjednoczone obiegła wieść o brutalnym gwałcie z udziałem dwóch zawodników sportów walki. Mowa tu o Matthew Maldonado i Nicholasie Schultzu, uczniach Lloyda Irvina, mającego pod swoją opieką takich zawodników UFC jak Dominick Cruz, Brandon Vera czy Phil Davis.

Do zdarzenia doszło w noc sylwestrową na jednym z publicznych parkingów w Waszyngtonie. 26-letni Maldonado i 21-letni Schultz spotkali w jednym z klubów swoją klubową koleżankę, której z racji upojenia alkoholowego zaproponowali odwiezienie do domu. Dobre chęci skończyły się w momencie dojścia na parking, gdzie młodzi mężczyźni dopuścili się gwałtu na 20-latce. Cała trójka na co dzień trenuje brazylijskie jiu jitsu w Lloyd Irvin Martial Arts School w Camps Springs w stanie Maryland. Policja przeanalizowała już nagrania z monitoringu, a wkrótce powinny zostać postawione zarzuty.

Maldonado to brązowy pas BJJ, w listopadzie ubiegłego roku zajął trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata IBJJF No Gi Jiu-Jitsu. Swoich sił próbuje też w MMA, do tej pory wygrywając dwie walki. Co ciekawe, na swojej stronie facebook tak pisze o celach na przyszłość: „Zostać mistrzem świata czarnych pasów oraz mistrzem wagi muszej UFC”.

6 thoughts on “Uczniowie Lloyda Irvina oskarżeni o gwałt

  1. Kiedyś w gimn miałem zajecia z pania pedagog co opowiadała o kobiecie która uprawiała dobrowolnie seks z 2ma gosciami na raz. Potem cos od nich chciała , nie dostała tego i podała ich obu o gwałt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *