Tyron Woodley: Walka z Tillem lub żadna

Mistrz wagi półśredniej zapowiada nie podjęcia rękawice w przypadku urazu Anglika.
Już za tydzień podczas UFC 228 Tyron Woodley (18-3-1, 8-2-1 w UFC) podejmie Darrena Tilla (17-0-1, 5-0-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) w rywalizacji o pas wagi półśredniej. W przypadku kontuzji któregoś z półśrednich do gry wejdzie Kamaru Usman (13-1, 8-0 w UFC, #6 w rankingu UFC), co zostało już zapowiedziane przez organizację UFC.

Dzierżący mistrzowski tytuł Woodley zapowiada, że 8 września może zawalczyć tylko z Tillem.

Walka z Tillem lub żadna.

Zawalczę z Usmanem po pełnym okresie przygotowań. Zawalczę z kimkolwiek po pełnych przygotowaniach, dla mnie to nie cyrk. Nie sprawicie, że będę gotowy 190cm stójkowicza z odwrotną pozycją a później, dzień przed, zmienicie go, ponieważ ten je**niec nie zrobi wagi. Mam zmienić się na 180cm zapaśnika, nie, nie będziecie marnować mojego czasu i pieniędzy, które włożyłem w przygotowania. Nie dodacie tej jednej zmiennej żebym czuł się jak pe**ł biorąc tę walkę. Nie, do tego nie dojdzie. Tak, więc jeśli on dostanie dodatkową kasę za zrobienie wagi to gratulacje.

W wypowiedzi Tyrona nie mogło zabraknąć odniesienia do problemów Darrena ze zrobieniem wagi.

Jestem zawodnikiem, który lubi koncentrować się na walce. Nie chcę skupiać się na tym, czy on zrobi wagę, ja wagę zrobię. Powiedzcie mi kiedy widzieliście mnie na wadze żeby ona nie pokazała 170 funtów lub mniej. Ja jestem profesjonalistą, zrobię to, co mam zrobić. Niezależnie od tego czy będzie ważył 170 czy 176 to skopię mu tyłek. To jest coś z czym on musi się pogodzić. Jego ciało będzie zmęczone po zbijaniu takiej ilości wagi.

Gala UFC 228 odbędzie się 8 września w Dallas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *