Tyron Woodley odrzucił propozycję walki z tajemniczym zawodnikiem na gali UFC 223

mmafighting.com

Mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley wraca po operacji barku, która dała mu trochę czasu na wybranie kolejnego przeciwnika, ale jak się okazuje, mistrz odrzucił kolejną ofertę walki.

W ostatniej rozmowie z Arielem Helwani w programie The MMA Hour, Woodley ujawnił, że zaoferowano mu walkę na gali UFC 223 z zawodnikiem, którego nazwiska nie wymieniono, jednak mistrz odrzucił ofertę.

Na gali UFC 223 zestawiono dwie bardzo ciekawe walki o tytuły mistrzowskie. Tymczasowy mistrz wagi lekkiej, Tony Ferguson zmierzy się z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem w długo oczekiwanej walce o pas.

W drugiej walce mistrzyni wagi słomkowej Rose Namajunas będzie bronić tytułu w starciu rewanżowym z byłą mistrzynią Joanną Jędrzejczyk.

Do tego zacnego grona mógł dołączyć także Tyron Woodley z trzecią walką mistrzowską, któremu zaproponowano pojedynek na tej karcie, ale jak sam stwierdził, odrzucił tę ofertę, która go obraziła.

„Dostałem obraźliwą ofertę na walkę z kimś 7 kwietnia. Powiedziałem, z kim chcecie, żebym walczył? Nie znam nawet imienia tej osoby. Oddzwońcie do mnie, kiedy naprawdę znajdziecie kogoś odpowiedniego.”

3 thoughts on “Tyron Woodley odrzucił propozycję walki z tajemniczym zawodnikiem na gali UFC 223

  1. Pewnie zaproponowali mu, #3 Colbiego Covingtona. No ale Tyron musi walczyć z nazwiskiem żeby PPV sprzedać. Nie zdziwię się jak jednak zawalczą. Biały Tyrona nie lubi, a ten próbuje sam ustalać walki. Niestety dla niego, nie jest McGregorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *