Tyrell Fortune vs. Matt Mitrione i Linton Vassell vs. Marcelo Golm na Bellator 262

Bellator MMA

Pojedynki ciężkich w rozpisce lipcowej gali.

Organizacja Bellator poinformowała o kolejnych dwóch walkach, które będą częścią gali oznaczonej numerem 262. W wadze ciężkiej Tyrell Fortune (10-1 1 NC) zmierzy się z Mattem Mitrione (13-8 1 NC, 9-5 w UFC) a Linton Vassell (20-8 1 NC) podejmie Marcelo Golma (8-3, 1-3 w UFC).

Fortune wszystkie dwanaście zawodowych starć stoczył w klatce Bellatora, przegrał tylko walkę z Timem Johnsonem. Obecnie Tyrell jest na fali wygranych odniesionych w starciach z Saidem Sowmą i Jackiem Mayem.

Mittrione jest związany z Bellatorem od 2016r., w okrągłej klatce stoczył osiem walk notując cztery zwycięstwa. Cztery ostatnie walki to pasmo niepowodzeń – trzy walki przegrane z Ryanem Baderem, Sergeiem Kharitonovem i Timem Johnson a także nie odbyte pierwsze starcie z Kharitonovem.

Vassell w 2019r. powrócił do rywalizacji w wadze ciężkiej. Po przegranej z Valentinem Moldavskym Linton przed czasem pokonał Sergeia Kharitonova i Ronny’ego Markesa.

Golm opuścił UFC po trzech z rzędu porażkach. W ostatnim roku Marcelo walczył na mniejszych eventach, na których wygrał walki z DJ Lindermanem i Brandonem Hebertem.

Gala Bellator 262 odbędzie się 16 lipca w Uncasville, w walce wieczoru Juliana Velasquez po raz pierwszy stanie do obrony pasa wagi muszej podejmując Denise Kielholtz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *