Twarzą w twarz przed UFC 156

Pierwsze spotkania twarzą w twarz głównych aktorów jutrzejszej gali UFC 156. Na przeciw siebie stanęli Jose Aldo i Frankie Edgar, Rashad Evans i Rogerio Nogueira oraz Alistair Overeem i Antonio Silva. Najwięcej do powiedzenia miała sobie ostatnia z wymienionych par zawodników.

21 thoughts on “Twarzą w twarz przed UFC 156

 1. K…a do 17 w pracy i weekend.
  Nie moge doczekac sie tej gali, trzy swietne walki.
  Jestem ciekaw dyspozycji Overeema i Frankie. Rashad mysle, ze pojedzie Litlle Noga, ale moze byc niespodzianka.
  Bedzie swietna gala!!

 2. Silva wcale nie jest taki bez szans, bo może ich szukać w cardio i parterze. Co do ubrań, to prawdopodobnie jest to po prostu reklama- oni dostają za to kasę, że zareklamują jakieś ciuchy i ciężko od nich wymagać, żeby z tego zrezygnowali… Z drugiej strony mogliby reklamować garnitury, tylko czy producenci garniturów będą upatrywać w tym swój marketingowy sukces? Czy kojarzenie swojego ekskluzywnego produktu z machającymi pięściami zawodnikiem z porozbijaną gębą to jest dobra wizytówka i zachęci to ich docelowych klientów do zakupu?

 3. Overeem obiecał, że go zniszczy. Po tych słowach Silva jakby zrobił się mniejszy. Zobaczymy.

  Gala chyba ma najlepszą rozpiskę od wielu lat. 2013 to jak na razie świetny rok dla UFC.

 4. Mi się przypomina stare down na ważeniu Silvy z Velasquezem. Antonio wyglądał wtedy jak mistrz podejmujący pretendenta, jakby bardzo czekał na walkę, w której to zamierzał dotkliwie pobić Caina. No… A potem przyszła walka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.