KSW 22 – trailer

Oficjalna zapowiedź wideo gali KSW 22 w Warszawie!

11 thoughts on “KSW 22 – trailer

 1. @piter

  Jestem o 1/4 młodszy od Nastuli. Jak wyrosną ci wąsy, to może zmądrzejesz – na razie piszesz bzdury.

  Nastula to wybitny zawodnik Judo. Zdobywca wielu złotych medali. Olimpijczyk. Mistrz świata i Europy. Obecnie trener i właściciel klubu sportowego.

  Ale do legendy MMA jest mu jednak baaardzo daleko.

  Jego rekord 4-4-0 jest tego najlepszym dowodem. Zaś rekord w Pride, w okresie jego świetności w MMA, to 1-3-0. W walce z najlepszymi dostał baty. To fakty, a nie subiektywna opinia urażonego fana.

 2. manitou dobry pajac jestes 😀 Nastula do pride poszedl bez zadnego zaplecza MMA bazowal na tym co potrafil z judo!! zobacz z kim przegrywal jako praktycznie amator – Minotauro, Alex Emelianenko, Barnett …. i jesli dla ciebie to byly BATY to na prawde jestes…….. obejrzyj sobie jeszcze kilka razy te walki gimbusie

 3. @Buni(A)

  Tylko frajerzy lub pieniacze mogą napisać, coś takiego, co ty. Na oba typy szkoda czasu.

  Rekord Nastuli w Pride to 1-3-0. Porażki to widać dla ciebie zwycięstwa, jeśli przeciwnicy mają nazwisko. Dość żałosne oszukiwanie się.

  Jak nie rozumiesz, to odnieś to do swojego życia – jak ci twój chłopak mówi, że masz małego, a ty uważasz, że „może być”, to wcale nie znaczy, że „może być”, tylko, że masz małego. 🙂

 4. @Manitou Nastula jako legenda w rozumieniu nie glownie wartosci sportowych, stricte statystycznych (pomijam, ze swoj rekord budowal nie na samych leszczach, a zawodnikach o ktorych obecnie kazdy Polski zawodnik MMA moze pomarzyc), ale jako prekursor polskiego MMA (obok Bonkowskiego, Jurasa, Okninskiego, Jakubowskiego, Teresiewicza itd. – kazdy z nich w innym okresie wniosl cos do MMA w Polsce), osoba dzieki ktorej mozesz teraz z taka fascynacja rozmawiac, dyskutowac czy uprawiac ten sport.
  Nie jestem z tej fali ludzi, jak sam piszesz internetowych pieniaczy, ktorzy bardzo latwo potrafia rzucac ciezkie slowa, moje pokolenie jeszcze szanuje, a przynajmniej stara sie uszanowac autorytety, dorobek innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *