Turniej MMA 70 KG o puchar XGSW

Informacja od organizatora

4 lutego 2012 r. w Poznaniu podczas trzeciej odsłony Extra Gali MMA „Night of Champions” dojdzie do bardzo ciekawego 4 osobowego Turnieju MMA w kategorii wagowej 70 kg o Puchar Organizacji XGSW, w którym walczyć będą:
– MATEUSZ GAMROT (Ankos Zapasy Poznań),
– ARBI SHAMAEV (Aquila Competition Team Warszawa),
– PIOTR JAROSZ (Gameness Team Poznań),
– TOMASZ MATUSZEWSKI (Berserkers Łódź).


Dla Mateusza Gamrota będzie o debiut na zawodowym ringu. Jednak podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego bardzo dobrze radzi sobie na amatorskich zawodach, podczas których wywalczył ostatnio Tytuł Amatorskiego Mistrza Polski MMA 73 kg i co warto podkreślić w finale tych zawodów pokonał dobrze znanego z poprzednich edycji Gal „Night of Champions” Grzegorza Waligórę. W półfinale Turnieju skrzyżuje rękawice z Arbi Shamaevem, który ma na swoim koncie jedną zwycięską walkę zawodową nad Michałem Miśtukiewiczem, którą stoczył na 2 edycji Gali MMA w Suszu.
W drugim półfinale tego Turnieju rękawice skrzyżują poznaniak Piotr Jarosz i łodzianin Tomasz Matuszewski. Obaj mają na swoim koncie po jednej przegranej walce zawodowej. Jednak w zawodach amatorskich zarówno Matuszewski jak i Jarosz radzą sobie znakomicie. Tomasz Matuszewski to Mistrz Polski Północnej Amatorskiego MMA, natomiast Jarosz w 2011 r. dobrze spisywał się i wygrywał zawody BJJ.
CZTERECH ZAWODNIKÓW – TRZY POJEDYNKI – TYLKO JEDEN BOHATER!!!
Turnieje zawsze wzbudzały ogromne emocje i nie inaczej będzie 4 lutego 2012 r. w Poznaniu.
Przyjdź i zobacz, który z zawodników uniesie Puchar XGSW w geście zwycięstwa.
Zapraszamy
Więcej szczegółowych informacji na stronie www.extragale.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *