TUF 20 – wyniki dziewiątego odcinka + video

 W dziewiątym odcinku 20 serii The Ultimate Fighter (TUF) głównym punktem był pojedynek Felice Herrig (Team Pettis) z Randą Markos (Team Pettis).

W domu TUF Angela Magana i Bec Rawling imprezują w najlepsze, nie dając przy tym spać Tecii Torres.

Drużyna Pettisa obstawił 7 miejsc w ćwierćfinale, jedynym rodzynkiem z drużyny Melendeza jest Rose Namajunas. Pettis postanawia nie faworyzować nikogo i dzieli swój skład trenerski.

Czas na rywalizację trenerów – z powodu problemów z kolanem Pettisa, konkurencja jest… teleturniejowa. Zwycięża Melendez.

Randa Markos oczekuje ciężkiej walki z Herrig – należy jednak pamiętać, że w pierwszej walce sezonu wypunktowała notowaną z numerem 3 Tecię Torres. Na sali treningowej daje z siebie wszystko i nie chce trenować tylko w godzinach, które wyznaczył Pettis aby trzymać z dala od siebie zawodniczki walczące ze sobą – ale także poza nimi. Carla Esparza uważa, że to i tak bez sensu, bo kto będzie chciał, to i tak za plecami pozostałych będzie korzystać z czasu trenerów. Następnego dnia, Markos jedzie na salę treningową poza wyznaczoną dla siebie godziną, co według Herrig jest jawnym aktem zdrady.

Podczas ważenia, Felice dmucha balon z gumy prosto w twarz Randy, która ten balon przebija. Joanne Calderwood uważa, że Felice nie jest tak mocna psychicznie, jak Randa.

Waka ćwierćfinałowa No. 1: Felice Herrig vs. Randa Markos

Runda 1: Krótka wzajemna czajówka, po czym zawodniczki klinczują na środku. Herrig przenosi walkę pod siatkę, ale to Markos wciska przeciwniczkę w siatkę. Obie szukają najlepszej dla siebie pozycji, Randa nieudanie próbuje sprowadzenia. Wstaje do góry nadal wciskając Herrig w siatkę, a następnie zdobywa pozycję, z której zakłada dźwignię na ramię.

Wynik: Randa Markos pokonuje Felice Herrig przez poddanie (dźwignia na ramię)

Walki ćwierćfinałowe:

Randa Markos vs. Felice Herrig
Jessica Penne vs. Aisling Daly
Joanne Calderwood vs. Rose Namajunas
Carla Esparza vs. Tecia Torres

Walki półfinałowe:

Randa Markos vs. TBA

W następnym odcinku zobaczymy walkę: Jessica Penne (No. 4) vs. Aisling Daly (No. 5).

Odcinek do obejrzenia POD TYM LINKIEM.

5 thoughts on “TUF 20 – wyniki dziewiątego odcinka + video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.