Trzy walki dodane do rozpiski WEC 40

WEC na swojej oficjalnej stronie ogłosiło trzy kolejne pojedynki na gali WEC 40. Anthony Njokuani vs. Anthony Pettis, Dominick Cruz vs. Ivan Lopez oraz Eddie Wineland vs. Rani Yahya. Wszystkie trzy wymienione pojedynki zostały wpisane w under card gali.

„WEC 40: Torres vs. Mizugaki” odbędzie się 5 kwietnia w UIC Pavilion, Chicago. Main card będzie transmitowany przez VERSUS.

Njokuani legitymuje się rekordem 9-2. W WEC debiutował na początku roku, na gali WEC 38 przegrał przez submission z Bensonem Hendersonem w drugiej rundzie.

Pettis profesjonalną karierę rozpoczął we wrześniu 2007 roku. Niepokonany zawodnik The Roufusport po sześciu zwycięstwach zadebiutuje w WEC.

Cruz – jego rekord wynosi 12-1. W WEC stoczył trzy walki, dwie zwyciężył jedną przegrał. Jedynej porażki w karierze doznał z rąk Urijaha Fabera na WEC 26. Ostatnio pokonał Iana McCalla na WEC 38.

Lopez siedmiokrotnie zwyciężał w Meksykańskiej organizacji MMA Xtreme. Niepokonany Lopez zwyciężał czterokrotnie przez submission, dwa razy przez TKO oraz dwa przez decyzje.

Wineland – posiadacz czarnego pasa BJJ w WEC stoczył już dwa pojedynki, jeden wygrał oraz jeden przegrał. Legitymuje się rekordem 14-5-1.

Yahya posiada rekord 12-4. Ostatnio pokonał Yoshiro Maeda podczas WEC 36.

W środku rozpiska.

Walka o pas WEC wagi koguciej:
Miguel Torres vs. Takeya Mizugaki

Joseph Benavidez vs. Jeff Curran
Ben Henderson vs. Shane Roller
Rafael Assuncao vs. Jameel Massouh

Anthony Njokuani vs. Anthony Pettis
Dominick Cruz vs. Ivan Lopez
Diego Nunes vs. Cub Swanson
Wagnney Fabiano vs. Fredson Paixao
Eddie Wineland vs. Rani Yahya
Akitoshi Tamura vs. Manny Tapia
Rafael Dias vs. Cole Province

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *