Trochę o DREAM 9

FEG przygotowuje się do pokazania DREAM 9, gali która odbędzie się 26 maja w Yokohama Arena, Japonii.
Na karcie walk będą pojedynki półfinałowe GP wagi piórkowej. W półfinale będzie walczył między innymi Norifumi “Kid” Yamamoto, który dostał szanse pokazania na co go stać. Wszyscy mają nadzieje, że KID zregenerował się i zaleczył poprzednie kontuzje. Yamamoto miał 16 miesięczną przerwę, ale teraz jest gotowy do rywalizacji. Na gali DREAM 9 zmierzy się z Joem Warrenem.

Na DREAM 9 zostanie również rozegrany turniej bez podziału na kategorie wagowe. Turniej został nazwany Super Hulk Tournament. A w nim zawalczy ulubieniec Japończyków Ikuhisa Minowa, który zmierzy się z Bob em“The Beast” Sappem. Kolejnym turniejowym zawodnikiem jest były zawodnik UFC Rameau Thierry Sokoudjou, który skrzyżuje rękawice z ważącym 330 funtów Janem “The Giant” Nortjem.
Gerard Mousasi, który oddał pas DREAM wagi średniej przechodząc do wagi wyżej zmierzy się z niebezpiecznym kickboxerem – Markem Huntem. Gwiazda bejsbolu Jose Canseco będzie debiutował w mieszanych sztukach walki w pojedynku z dobrze znanym Hong Man Choiem.

To nie wszystko, w nieturniejowych pojedynkach będziemy mieli okazje ujrzeć stójkowicza Gesiasa “JZ” Calvancante’a, który przygotowuje się do wojny z Japończykiem Tatsuya “Crusher” Kawajiriem.
Fenomenalny grappler Ronaldo “Jacare” Souza będzie podejmował Jasona “Mayhem” Millera. Walka będzie się toczyła tymczasowy tytuł mistrza DREAM wagi średniej.

Półfinały GP wagi piórkowej:
Norifumi Yamamoto (17-1) vs. Joe Warren (1-0)
Masakazu Imanari (16-6-1) vs. Bibiano Fernandes (4-2)
Yoshiro Maeda (24-6-2) vs. Hiroyuki Takaya (10-6-1)
Abel Cullum (14-2) vs. Hideo Tokoro (21-16-1)

Turniej “Super Hulk” bez podziału na kategorie:
Ikuhisa Minowa (41-30) vs. Bob Sapp (10-3-1)
Jan Nortje (2-5) vs. Rameau Thierry Sokoudjou (5-4)
Gegard Mousasi (24-2-1) vs. Mark Hunt (5-5)
Hong Man Choi (1-2) vs. Jose Canseco (0-0)

Walka o tytuł DREAM wagi średniej:
Ronaldo Souza (10-2) vs. Jason Miller (22-6)

Pojedynki nieturniejowe:
Gesias Calvancante (14-2-1) vs. Tatsuya Kawajiri (23-5-2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *