Trener Eric Del Fierro – Dominick Cruz chce w walce powrotnej stoczyć pojedynek o tytuł

realcombatmedia.com

Były mistrz wagi koguciej Dominick Cruz kontynuuje rehabilitację po kontuzji i rozpoczął lekkie treningi, ale już zapowiedział z kim chce się zmierzyć w kolejnej walce.

Trener Eric Del Fierro powiedział serwisowi MMAJunkie, że Dominick Cruz chce stoczyć następną walkę z kimkolwiek kto będzie mistrzem po nadchodzącej walce o pas między mistrzem Codym Garbrandtem i T.J’em Dillashaw w finale TUF 25. Trener dodał też, że Cruz w walce z Garbrandtem na gali UFC 207 nie był w swojej optymalnej formie.

— Dominick ma się dobrze. Widzieliście go już — jest pozytywnie nastawiony i robi swoje. Aktualnie dba o swoje ciało. Trenuje, ale jeszcze nie na sto procent i w pełnym wymiarze czasu, ale trenuje i pozwala swojemu organizmowi na regenerację.

— Z zapalenie powięzi podeszwowej jest chyba najbardziej skomplikowaną kontuzją z jaką Cruz miał do czynienia. Mówię tak, ponieważ nikt kto miał taką kontuzję wie, że to ot tak sobie nie mija i jedyną rzeczą jaka pomaga jest odpoczynek.

Dominick Cruz to jeden z najlepszych zawodników dywizji koguciej, który po wielu kontuzjach zdołał wrócić do gry i ponownie zdobyć tytuł mistrza, który stracił w ostatniej walce z Codym Garbrandtem na gali UFC 207. Walka o pas ze zwycięzcą pojedynku Garbrandt vs Dillashaw wydaje się ciekawym i sensownym pomysłem z ewentualnym rewanżem z „No Love” o ile ten obroni tytuł.

One thought on “Trener Eric Del Fierro – Dominick Cruz chce w walce powrotnej stoczyć pojedynek o tytuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *