Travis Browne nie dawał rady na treningach z Fabricio Werdumem

Fabricio Werdum podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi wspólnych treningów jakie kilka lat temu robił ze swoim przyszłym rywalem Travisem Browne.

Obaj zawodnicy zmierzą się 19 kwietnia na UFC on Fox 11: Werdum vs. Browne i dzięki tej walce jeden z nich będzie miał szansę na walkę o pas wagi ciężkiej. Fabricio Werdum (17-5-1) jest pewien swojego zwycięstwa z Travisem Browne (16-1-1) ponieważ kilka lat temu razem trenowali.

„Travis i ja razem trenowaliśmy jakieś 3-4 lata temu. Mieliśmy wtedy rękawice, ochraniacze na piszczele i ochraniacze na zęby. On mnie wtedy nawet nie mógł dostrzec. Nie mogę mówić o szczegółach treningu ale on wie co się wtedy działo.”

Podobna sytuacja z podobnym komentarzem „Vai Cavalo” zdarzyła się w 2012 roku kiedy Werdum twierdził, że podczas treningu trzy razy obalił i raz poddał Daniela Cormiera.

10 thoughts on “Travis Browne nie dawał rady na treningach z Fabricio Werdumem

  1. Werdum mysle ze spokojnie moze zdobyc pas:-) Dziwia mnie wasze opinnie.ze travis byl innym zawodnikiem ….a co Werdum zapadl na sen zimowy?!Jest szybszy lepiej wyszkolony technicznie i niesamowicie walczy z dolu.Walka bedzie ciekawa ale wieksze szanse daje Werdumowi!

  2. Tylko parter ratuje Werduma. To dopiero dla niego pierwsze mocniejsze nazwisko po powrocie do UFC. Widzę to tak, że sam będzie się kładł na ziemie jak z Overeemem + ten sam wynikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *