Tony Ferguson przeczuwał, że Khabib Nurmagomedov nie zrobi wagi?

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Czyżby Tony Ferguson przewidział to, że Khabib Nurmagomedov wypadnie z walki z nim na gali UFC 209?

Przed odwołaniem pojedynku, obaj zawodnicy stanęli przed sobą twarzą w twarz będąc rozdzielanymi przez Dana White’a, który w pewnym momencie powiedział „przerażacie mnie obaj”. Zarówno Nurmagomedov jak i Ferguson wymienili się zdaniami w tej konfrontacji, którą znakomicie widać w piątym odcinku UFC 209 Embedded, a co najważniejsze słychać, co obaj zawodnicy do siebie mówią.

Kiedy Nurmagomedov podszedł do Fergusona powiedział do niego, „zdejmij okulary” na co Ferguson szybko rzucił ripostę, „miłej zabawy ze zbijaniem takiej wagi.”

Jakiś czas później podczas ważenia przed galą, Nurmagomedov długo nie wychodził na pomiar, a niedługo potem ogłoszono, że został przewieziony do szpitala z powodu problemów z kontrolą wagi. W konsekwencji jego pojedynek z Fergusonem został odwołany.

2 thoughts on “Tony Ferguson przeczuwał, że Khabib Nurmagomedov nie zrobi wagi?

  1. Też przewidywałem że sztab Khabiba coś wymyśli by do walki nie doszło. OPŁACA im się obecny stan w jakim mają Khabiba… Gość nie walczył Z NIKIM POWAŻNYM… Pierwszą taką osobą miał być TONY FERGUSON… Tony przygotował się do walki na 100% był gotów i czekał… Kabib jednak miał problemy… Uważam że specjalnie miał te problemy, dlatego postawa Khabiba jest dla mnie wyjątkowo żeeenująca… i to całe gadanie tego jego sztabu i fanów że KAŻDY SIĘ BOI WALCZYĆ Z KHABIBEM… A jak się pojawił poważny zawodnik to Khabib o dziwo akurat w tym momencie ma problemy i to takie banalne… UMÓWMY SIĘ juz od dawna w tym sporcie PARTEROWCY nie rozdają kart… KHABIB to PARTEROWIEC… CZOŁÓWKA W TEJ WADZE tacy zawodnicy jak Tony Ferguson czy Conor.. to nie są chłopcy którzy dadzą się tak łatwo obalać jak przeciętniacy z którymi walczył khabib.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *