Tony Ferguson odpowiedział Conorowi McGregorowi w stylu GTA

Rey Del Rio/Getty Images

Znana i lubiana seria gier GTA stała się od kilku dni bardzo popularna w środowisku MMA, a konkretniej w UFC za sprawą mistrza wagi lekkiej Conora McGregora.

Conor McGregor umieścił w swoich mediach społecznościowych przerobioną grafikę z gry GTA przedstawiającą postać jednego z bohaterów, który płynie łodzią motorową w otoczeniu torby wypełnionej dolarami i ze złotym pistoletem w ręku. Najlepsze jest w tym to, że w przeróbce widzimy twarz McGregora oraz jego tatuaże na ciele, a oprócz torby z kasą mamy jeszcze dwa mistrzowskie pasy.

Oczywiście sama grafika mogłaby zostać uznana jako fajny żart, ale to, co było najważniejsza zostało napisane pod grafiką, a było to tylko jedno słowo – „Tony”. W tym momencie wszystko staje się jasne, bo oto Conor McGregor wskazał w ten jakże oryginalny sposób swojego przyszłego rywala jakim ma być nowo koronowany tymczasowy mistrz wagi lekkiej Tony Ferguson.

Trzymając się tematu przewodniego jakim jest GTA, Tony Ferguson postanowił odpowiedzieć McGregorowi w podobny sposób. Fani serii gier GTA z pewnością rozpoznają fragmenty slajdów zaprezentowanych przez Fergusona, który dodał też kilka rzeczy od siebie.

Na deser jeszcze jeden filmik autorstwa Mojahed’a Fudailata, który w zabawny sposób przedstawił obóz przygotowawczy Tony’ego Fergusona do walki z Conorem McGregorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.