Conor McGregor wybrał rywala do walki w obronie tytułu i jest nim „Tony”

Peter Yang menshealth.com

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor po długim okresie milczenia w kwestii swojej kolejnej walki wreszcie zakomunikował w prosty, ale jakże oryginalny sposób z kim zawalczy w obronie pasa.

McGregor (21-3 MMA, 9-1 UFC) umieścił na swoim Twitterze wpis w którym zawarł przerobioną grafikę z popularnej gry wideo Grand Theft Auto (GTA) podpisując ją tylko jednym słowem – „Tony”.

Wygląda na to, że McGregor wybrał swojego kolejnego przeciwnika, którym najprawdopodobniej będzie nie kto inny jak Tony Ferguson (24-3 MMA, 14-1 UFC), który tydzień temu został tymczasowym mistrzem wagi lekkiej po pokonaniu Kevina Lee na gali UFC 216.

McGregor podczas konferencji prasowej w zeszłym miesiącu nie miał jeszcze jasno sprecyzowanych planów na następną walkę wskazując kilka opcji jak powrót do boksu, trylogię z Natem Diazem (19-11 MMA, 14-9 UFC) lub walkę ze zwycięzcą pojedynku o tymczasowy pas.

Wygląda na to, że sprawa kolejnej walki Conora McGregora i zarazem pierwszej obrony tytułu przez Irlandczyka została wyjaśniona. Pozostaje jedynie czekać na potwierdzenie pojedynku oraz ogłoszenia daty, miejsca i gali.

Tak wygląda oryginalna grafika z GTA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.