Tony Ferguson odpowiada na ofertę $200 tys. za walkę od Khabiba Nurmagomedova

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po tym jak zniecierpliwiony Khabib Nurmagomedov zaoferował Tony’emu Fergusonowi $200 tys. dolarów za walkę, Ferguson odpowiedział Rosjaninowi.

Tony Ferguson odpowiedział w programie The MMA Hour na propozycję Khabiba Nurmagomedova, który zaoferował mu więcej pieniędzy za walkę niż oferuje mu w kontrakcie UFC. Wszystko to po to, by sfinalizować pojedynek o tymczasowy tytuł wagi lekkiej.

Zobaczmy jaka była odpowiedź Tony’ego Fergusona na propozycję Khabiba Nurmagomedova:

„Mamy tutaj Khabiba oferującego mi k**a $200,000 za walkę ze mną. Nie przyjmę tych pieniędzy, ponieważ obaj pracujemy nad tą samą sprawą. Mógłbym zaoferować to samo, ale nie jest to rzecz po którą tutaj jestem. Szczerze mówiąc, obaj jesteśmy takimi samymi zawodnikami, ponieważ walczymy o coś innego. UFC ma teraz szansę zarobić więcej pieniędzy za każdego. Oni szukają dużej, największej publiki w Rosji. Walczmy więc, człowieku. Ja staram się budować swoją publikę. Pozwólcie mi pracować dla was. Pozwólcie mi pracować dla was w taki sposób w jaki pracowałem do tej pory, ale zrekompensujcie mi to w sposób w jaki tego potrzebuję.

Walka dotyczy nas lub Conora. Wiem, że my obaj zmiażdżymy tego głupca. Prawdziwą walką będzie ta walka i obaj o tym wiemy. Poznaliśmy się już, oceniliśmy się wzajemnie. Obaj wiem co jest k**a grane.”

Jak widać Tony Ferguson jest chętny na pojedynek z Khabibem Nurmagomedovem, ale oczekuje, że za tę walkę otrzyma odpowiednie według niego pieniądze, których jak na razie UFC nie chce mu przyznać w kontrakcie na ten pojedynek.

One thought on “Tony Ferguson odpowiada na ofertę $200 tys. za walkę od Khabiba Nurmagomedova

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.