Khabib Nurmagomedov oferuje Tony’emu Fergusonowi wypłatę różnicy za kontrakt na walkę

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images

Khabib Nurmagomedov nie zamierza za nic na świecie odpuścić walki z Tonym Fergusonem, którego stawką miałby być tymczasowy pas wagi lekkiej.

W ostatnim czasie dużo mówiło się o potencjalnej walce między Nurmagomedovem i Fergusonem, która miałaby się odbyć 4 marca na gali UFC 209. W związku z absencją mistrza Conora McGregora, walka Khabiba z Tonym miałaby być o tymczasowy tytuł  i według Nurmagomedova UFC zaproponowało mu ten pojedynek na który zgodził się z przyjemnością.

Problem leży po drugiej stronie u Tony’ego Fergusona, a mianowicie dotyczy kwestii finansowych. Okazuje się, że Ferguson oczekuje lepszych warunków finansowych, by sfinalizować kontrakt na walkę.

„The Eagle” próbuje już wszelkich możliwych sposobów, by przepchnąć tę walkę i zaproponował nawet Fergusonowi, że jeśli UFC nie chce zapłacić dodatkowych $200 000 do wypłaty, to on osobiście opłaci mu tę różnicę.

3 thoughts on “Khabib Nurmagomedov oferuje Tony’emu Fergusonowi wypłatę różnicy za kontrakt na walkę

  1. a dla mnie to cyrk sie robi ufc pyta czy ktos chce walki z tym a moze kurdba z tamtym . jest kontrakt podpisany na pare walk dostajesz przeciwnika ktorego wybiera organizacja sie nie podoba wypierdzielac do ksw . organizacja jest po to zeby zestawiac walki a nie pytac czy moze laskawy pan zawalczy . jestes fajterem a placa ci za walke nie za gadanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *