Tony Ferguson – Khabib Nurmagomedov odrzucił walkę na gali UFC 216

Rey Del Rio/Getty Images

Według informacji przedstawionej przez Tony’ego Fergusona wynika, że Khabib Nurmagomedov odrzucił propozycję UFC na walkę z nim na gali UFC 216.

— Zaoferowali ci walkę na UFC 216, a ty ją odrzuciłeś? Khabib zejdź z cyklu Tiramisu. Ja zamierzam dalej dźwigać ciężary jak dla skur***ów.

 

Z kolei dziennikarz TSN Sports poinformował, że Khabib Nurmagomedov chce mieć więcej czasu na przygotowanie się i chce zawalczyć na gali UFC 217.

Tony Ferguson miał spotkać się z Khabibem Nurmagomedovem w Oktagonie przy okazji The Ultimate Fighter 22 Finale jednak jak dobrze pamiętamy do walki nie doszło z powodu kontuzji Rosjanina. Drugi raz obaj zawodnicy mieli spotkać się na gali UFC on FOX 19, ale wówczas Ferguson rozchorował się. Trzecia okazja nastąpiła wraz z galą UFC 209, ale tutaj do walki również nie doszło ze względu na problemy ze zdrowiem związane z procesem zbijania wagi.

Z informacji jaką podał El Cucuy wynika, że była czwarta szansa na pojedynek między nimi, ale możliwe, że jeszcze długo będziemy musieli poczekać na to starcie.

Gala UFC 216 jest zaplanowana na 7 października w Las Vegas i z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że walką wieczoru ma być pojedynek o pas wagi ciężkiej między mistrzem Stipe Miocicem i Cainem Velasquezem.

2 thoughts on “Tony Ferguson – Khabib Nurmagomedov odrzucił walkę na gali UFC 216

  1. Khabibem już wcześniej mówił że potrzebuje więcej czasu, a druga sprawa jest taka że ma on nadzieję na walkę z Mc w Rosji… To wszystko jest tak zakręcone że nikt tego nie rozszyfruje…kasa kasa kasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.