Bilety na galę finałową Iron Warriors Team już w sprzedaży!

2 września, w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się wielki finał drużynowych zawodów MMA. Można już kupić bilety na ostatnie w tym roku tego rodzaju wydarzenie w Polsce organizowane przez IWT. Kolejne planowane są na 2018 rok.

Bilety dostępne są na platformach KUP BILET (kupbilet.pl), Eventim (eventim.pl), TIXER (tixer.pl) oraz bezpośrednio od przedstawiciela organizacji pod adresami: [email protected], http://trend-sport.pl/iwt/.

Na finałową galę IRON WARRIORS TEAM dostępne są bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie Hali Łuczniczka, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 59 zł do 5 tys. zł. Cena biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Na trybuny bilety są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 220 zł, a stół VIP na 8 osób można kupić za 5 tysięcy zł. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska, czy osobne wejście.

Na gali finałowej stanie do rywalizacji 6 najlepszych klubów z poprzednich eliminacji: Fight Gym z Gdyni, ŁKS ŁÓDŹ BOKS, Sharke Team z Moskwy, Sportowe Zagłębie z Sosnowca, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha oraz Klub Sportowy Fux z Zabrza.

Drużyny będą liczyły po 6 zawodników. Dodatkowo organizacja wprowadza walkę o 4, 5 i 6 miejsce – są to zmiany w stosunku do poprzednich dwóch gal IWT.

Łączna pula nagród w finale to 60 tys. zł. Za 1 miejsce zespół otrzyma 25 tys. zł, za 2 miejsce 15 tys. zł, a za 3 miejsce 10 tys. zł. Nowością jest to, że drużyny, które nie staną na podium też walczą o nagrody pieniężne za kolejne miejsca – 4, 5 i 6 . Za 4 miejsce przewidziano 5 tys. zł, za 5 miejsce 3 tys. zł i za 6 miejsce 2 tys. zł.

Tak, jak wcześniej zapowiadałem, wprowadziliśmy parę nowych elementów, które mają poprawić komfort zawodników, ale też bardziej ich zmotywować. To są poważne walki w oktagonie, nie raz okupione krwią i kontuzjami, wcześniej poprzedzone również ciężkimi treningami, dlatego chcemy, aby każda drużyna czuła nie tylko satysfakcję z walki, ale też docenieniepowiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor IRON WARRIORS TEAM.

Podczas finału, poza walkami najlepszych drużyn, będzie można zobaczyć indywidualne pojedynki w formule MMA młodych, utalentowanych zawodników. Ponadto, w przerwach będzie też można usłyszeć poznańskiego rapera Peję.

Kolejne zawody eliminacyjne planowane są w 2018 roku.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny na: http://iwtmma.pl

Informacja prasowa

One thought on “Bilety na galę finałową Iron Warriors Team już w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.