Toni Valtonen już po operacji.

Dziś w godzinach popołudniowych Toni Valtonen opuścił Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. Fin podczas sobotniej walki z Michałem Kitą na gali Fighters Arena 6″MASAKRA” doznał bardzo poważnej kontuzji, złamania nogi i w godzinach nocnych trafił na ostry dyżur do miejscowego szpitala.

Lekarze w Częstochowie w poniedziałek o godzinie 7:00 rano wykonali skomplikowany zabieg złożenia złamanej nogi. Fin czuje się już dobrze a operacja przebiegła pomyślnie. Podczas pobytu Valtonena w szpitalu opiekę nad nim sprawowali Paweł Kubiak, Marcin Jesiotr, Jacek Sarna oraz Michał Kita, który tuż po walce odwiedził go w szpitalu. Kita na swojej oficjalnej stronie www.michalkita.com pisze:

„Jeszcze raz dziękuję Toniemu za to, że wszedł do klatki i dał z siebie wszystko stawiając jak się okazuje na szali całą swoją sportową karierę. Chcę jednak zaznaczyć, że MMA to sport pomimo ciężkich urazów i kontuzji. To ciężki kawałek chleba…Za pośrednictwem mojej strony chciałbym życzyć Toniemu szybkiego powrotu do zdrowia i jeszcze szybszego powrotu do klatki. Toni trzymaj się!”

Taką postawę działaczy Fighters Arena docenia również trener oraz przyjaciel Toniego Mikka Andersson, który dziś przekazał taką informację:

„Jacek Thank you very much for your help and care witch Toni. Send my regards also to Michael Kita. I am proud to have friends like you, brothers.If you visit Finland, please let me know”.”

Wkrótce Toni Valtonen wystosuje oficjalne pismo do kibiców z Polski.

Źródło: http://fighters-arena.pl

7 thoughts on “Toni Valtonen już po operacji.

  1. Toni też ma tatuaże nazistowskie i dlatego musi walczyć w koszulce z długim rękawem, na ksw walczył za pierwszym razem bez razem z puhaką ale już za drugim razem obaj walczyli w koszulkach

  2. Symbole nazistowskie i innego typu wywodzą sie z kultów pogańskich. Są więc zapożyczone wiec cała ta heca mnie po prostu wk.wia. Zawodnicyn z nawet wywtatuaowanym penisem powinni móc normalnie walczyć . Kto uwaza inaczej jest dla mnie ograniczonym człowiekiem .

  3. SWASTYKA TO POGAŃSKI SYMBOL SZCZĘŚCIA? HITLER NAM JA OBRZYDZIŁ TYLKO. DOŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ MICHAŁA: ”chciałbym życzyć Toniemu szybkiego powrotu do zdrowia i jeszcze szybszego powrotu do klatki. Toni trzymaj się!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.