Tomasz Drwal oficjalnie na MMA Attack 3!

To już pewne! Były zawodnik UFC Tomasz Drwal został pierwszym, oficjalnie ogłoszonym zawodnikiem, który wystąpi 27. kwietnia na gali MMA Attack 3.

Informacja organizatorów:

Czołowy zawodnik wagi średniej w Polsce Tomasz Drwal podpisał kontrakt z organizacją MMA Attack. Legitymujący się bilansem 19-4-1 fighter z Krakowa wystąpi na zapowiedzianej na 27 kwietnia gali MMA Attack 3 w katowickim Spodku. Jeden z najbardziej doświadczonych na światowym poziomie zawodników w kraju pokonywał m.in. Drew McFedriesa czy Lucio Linharesa i 11 ze swoich 19 wygranych walk kończył przez KO/TKO. Drwal również brał udział w inauguracyjnej gali MMA Attack w Warszawie 5 listopada 2011 roku gdzie po emocjonującej walce pokonał Gary’ego Padillę. Wkrótce zostanie ogłoszony jego przeciwnik na 27 kwietnia.

„Zależy mi na tym, aby polskie MMA się rozwijało, a jak wszyscy dobrze wiemy – kiedy jest zdrowa konkurencja, podkreślam – zdrowa, to wszyscy na tym korzystają, zarówno kupujący, jak i sprzedający, którzy muszą się bardziej starać. Perspektywy rozwoju tej federacji są bardzo duże i nasz kontrakt nie obejmuje tylko jednej walki. I właśnie dlatego 27 kwietnia 2013 roku zobaczycie, jak „Gorilla” będzie się łupał w oktagonie.” – powiedział przy podpisaniu kontraktu Drwal.

 

10 thoughts on “Tomasz Drwal oficjalnie na MMA Attack 3!

  1. A wiec jednak…
    nie zobaczymu tomka w walce z mamedem…
    a szkoda wielka,bo byla by to chyba najbardziej oczekiwana walka w polskim mma.ciekawe jak forma..?i jaki przeciwnik…
    Macie jakies propozycje co do przeciwnikow>>??

  2. Mam przyjemnośc trenowac w klubie IMMAN i jestem bardzo zadowolony, nie sądzę żeby cena 100 zł/mies była wygórowana jak na taki standard prowadzenia zajęc, wyposażenia klubu i wgl w szczególności że to chyba i tak najtaniej nie wiem czy w krakowie ale w hucie raczej na pewno.
    Poza tym poza mma jest jeszcze boks i crossfit tak że jest w czym wybierac.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *