Tomasz Drwal o pierwszych Mistrzostwach Polski EFMMA w oktagonie

Kwalifikacje do pierwszych Mistrzostw Polski EFMMA odbędą się w Krakowie (obiekty Hutnika) nowym klubie czołowego zawodnika MMA Tomasza Drwala.

Jak już wcześniej informowaliśmy kwalifikacje oraz walki finałowe amatorów obejrzymy  w oktagonie. Jest to nowość na polskim rynku MMA i niesamowita frajda dla sportowców rozpoczynających przygodę z MMA. Dodatkowy smaczek zawodom dają nowe przepisy, które już dziś wzbudzają wiele kontrowersji i poruszają dyskusję na szerszym forum. Szczegółowy regulamin zawodów znajduje się na stronie organizatora www.efmma.pl. Najwięcej emocji wzbudza przepis o 1 minucie walki w parterze. Jeżeli w tym czasie zawodnik nie dąży do akcji kończącej sędzia podnosi pojedynek do stójki. Takie regulacje zdecydowanie sprawiają, że walka jest ciekawsza dla kibiców, ale gloryfikuje tzw. „uderzaczy”. Kwalifikacje odbędą się pod okiem pierwszego Polaka walczącego dla UFC Tomasza Drwala. „Gorilla” zdradza szczegółowe informacje i zasady dotyczące pierwszych Mistrzostw Polski MMA w oktagonie. Wszyscy którzy chcą spróbować swoich sił mają możliwość zapisów do końca września. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Drwalem.

2 thoughts on “Tomasz Drwal o pierwszych Mistrzostwach Polski EFMMA w oktagonie

  1. czy tylko ja mam wrazenie (i to nie pierwszy raz oglądając z nim wywiad) ze koles nie potrafi sie za dobrze wysłowić i zbudowac zdania?
    pozatym ma troche takie podejscie ze i tak jest zajeabisty bo był w USA i walczył pare razy w UFC- tylko ze teraz swiat o nim zapomniał… miało byc Strikeforce, Bellator – no i jednak nie ma go nigdzie.
    gdyby nie „nasrał do czapki” KSW to pewnie by dla nich walczył, dostałby jakiegos niezłego przeciwnika, kosił niezłe siano i mzoe sie wybił z powrotem do USA. a tak to dupa zbita…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *