Łukasz Jurkowski będzie współpracował z MMA Attack

(fot. boisko.pl)

Łukasz „Juras” Jurkowski – jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce, który obecnie jest już na emeryturze będzie współpracował z nową organizacją MMA Attack. Jak wiemy „Juras” zawsze był kojarzony z jedną organizacją – KSW i po zakończeniu kariery zawodnika zajął się na dobre komentowaniem gal tej organizacji. Informację potwierdziła rzeczniczka organizacji MMA Attack – Zofia Szuster. Zadaniem Łukasza Jurkowskiego ma być pomoc w wyborze zawodników.

7 thoughts on “Łukasz Jurkowski będzie współpracował z MMA Attack

  1. Wydaje mi się, że jeśli Juras zdecydował się odejść z KSW do MMA Attack to wie co robi i organizacja raczej szybko nie upadnie jak to niektórzy mówią. Poza tym gala ma być transmitowana przez TVN Turbo więc jak TVN się już za to wziął to powinno się utrzymać.

    Dodatkowo uważam że Juras swoją osobą może przyciągnąć sporo widzów do tej organizacji

  2. Info z oficjalnego konta Łukasza Jurkowskiego na facebooku:

    „Jako ,że zrobił się medialny szum wobec mojej współpracy z federacją MMAATTACK chciałbym się do tego odnieść hyhy: Tak współpracuję z Federacją MMAATACK w charakterze matchmakera.Szef nowej organizacji Darek Cholewa złożył mi propozycję współpracy przy tworzeniu fightcardu ,gdzie po konsultacji ,z czysto lojalnościowych powodów z Federacją KSW w osobach Maćka i Martina dostałem koleżeńską zgodę współpracy z nowo powstałą organizacją.Cieszy mnie fakt ,że KSW jako uznana marka w Polsce i na świecie ponad swoje interesy stawia dobro i rozwój polskiego MMA.Jako osoba ,która popularyzację tej dyscypliny w Polsce stawia ponad wszystkie układy bardzo się cieszę z postawy Maćka i Martina,włodarzy KSW.Moja rola w nowo powstałej federacji MMAATTACK jest ściśle określona, a mając w fightcardzie uznane polskie i światowe nazwiska ,absolutnie nie potrzebują reklamować się moją osobą.Ponad to nie ma możliwości abyśmy byli wraz z Andrzejem Janiszem komentatorami ww. gali.Jesteśmy lojalnymi pracownikami stacji Polsat Sport! pozdrawiam i życzę wielu listopadowych emocji związanych z MMA w Polsce!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *