Todd Duffee ponownie w UFC

Zaledwie dwóch walk w przeciągu dwóch lat potrzebował Todd Duffee (7-2) by powrócić do największej na świeci federacji MMA.

W 2009 r. Amerykanin zadebiutował w UFC i już „na dzień dobry” zapisał się w kartach historii tej federacji. Mowa tu o nokaucie w zaledwie siódmej sekundzie walki. Wtedy to jego ofiarą padł Tim Hague. Kolejna walka pod szyldem Ultimate Fighting Championship nie była już tak udana i to 26-latek został znokautowany przez Mike Russowa. Po tej porażce Dana White postanowił nie przedłużać umowy z Duffeem i stał się On wolnym agentem.

31 grudnia 2010 r. podczas sylwestrowej gali K-1 – Dynamite!! Power of Courage 2010, Todd zmierzył się z Alistairem Overeemem, który potrzebował dziewiętnaście sekund by go znokautować. Po tym niefortunnie zakończonym roku, zawodnik AKA miał dwuletnią przerwę w występach. Powrócił w kwietniu br. na Super Fight League 2 w Indiach i w pół minuty rozprawił się z Anglikiem Neilem Grovem.

Teraz Duffee otrzymał drugą szansę od UFC i 29 grudnia, podczas gali numer 155 ponownie wejdzie do oktagonu. Jego rywalem będzie Phil De Fries (9-1), który pierwotnie miał zmierzyć się z Mattem Mitrione (kontuzja).

10 thoughts on “Todd Duffee ponownie w UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *