Todd Duffee podaje datę prawdopodobnego powrotu po ponad dwuletniej przerwie

mmajunkie.com

Todd Duffee zapowiada swój powrót na listopad 2017.

Todd Duffee ostatni swój pojedynek w Oktagonie UFC stoczył blisko dwa lata temu. Walka zakończyła się porażką w w pierwszej rundzie przeciwko Frankowi Mirowi.

Todd Duffee (9-3) był uważany przez ekspertów za jeden z największych talentów kategorii ciężkiej w UFC. Problemy ze zdrowiem spowodowały jednak poważne zahamowanie jego kariery a sam zawodnik przez okres pięciu lat stoczył zaledwie 3 pojedynki.

W tym roku Duffee miał już zestawiony pojedynek z Markiem Godbeerem podczas UFC 209, który ostatecznie nie doszedł do skutku z powodu uczestniczenia w wypadku samochodowym. Dwa miesiące temu zawodnik przeszedł operację barku i aktualnie trwa jego rehabilitacja.

Pomimo wielu kontuzji, które od kilku lat mocno przeszkadzają mu w dalszym rozwoju jako zawodnika to Todd jest optymistą i twierdzi, że po powrocie w dalszym ciągu będzie występował na najwyższym światowym poziomie.

Duffee zapowiada swój powrót na listopad 2017 roku.

2 thoughts on “Todd Duffee podaje datę prawdopodobnego powrotu po ponad dwuletniej przerwie

  1. Miedzy 2010, a 2012 miał przerwę, następnie miedzy 2012, a 2014 znów dwuletnia przerwa i .. miedzy 2015, a 2017 po raz kolejny dwuletnia przerwa. Ten sport i to jeszcze na najwyższym poziomie jest bardzo obciążające, a organizm Todda nie może temu sprostać. Najlepsze byłoby dla niego stoczyć jeszcze walke, coś zarobić i zakonczyc karierę, to nie ma sensu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *