„To coś więcej niż pas, to symbol nadziei i poświęcenia” – Francis Ngannou po zdobyciu tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC

UFC // Mike Roach/Zuffa LLC

Mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou wydał oświadczenie po zwycięstwie nad Stipe Miocicem na gali UFC 260 i powiedział czym jest dla niego to zwycięstwo, a jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko wygranym pojedynkiem.

Francis Ngannou i Stipe Miocic spotkali się w rewanżu w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Chociaż Miocic wygrał pierwszą walkę na UFC 220 w 2018 roku, Ngannou zdominował rewanż, pokazując lepszą obronę przed obaleniami, a następnie zwyciężając przez brutalny nokaut w drugiej rundzie. To był niesamowity nokaut w wykonaniu Ngannou, który został nowym mistrzem wagi ciężkiej. Teraz, po zwycięstwie w walce o tytuł, „The Predator” wydał oświadczenie na temat swojego zwycięstwa.

„Oto jesteśmy. MISTRZ. W końcu zdobyłem pas i tak pozostanie na jakiś czas. To coś więcej niż pas, to symbol nadziei i poświęcenia, to pokazuje jak daleko możesz zajść jeśli w siebie wierzysz i nie ważne jak daleko w tyle jesteś, nie ważne ile przeszkód napotkasz na drodze (a uwierz mi, że mogą być niezliczone), możesz je pokonać i osiągnąć swój cel, ponieważ jedynym ograniczeniem jakie masz jesteś TY i nic więcej.

Chcę podziękować Wam (fanom, rodzinie, i innym…) wszystkim z głębi serca za pomoc w kontynuowaniu tego marzenia, nawet wtedy, gdy czuję się wyczerpany, za motywowanie mnie, gdy czuję się zmęczony, za popychanie mnie, gdy utknąłem.

Dziękuję mojemu przeciwnikowi Stipe Miocicowi za bycie wspaniałym mistrzem, to był i zawsze będzie zaszczyt dzielić z tobą Oktagon.

Dziękuję facetowi za kulisami (menadżerowi) Marquelowi Martinowi, moim trenerom Ericowi Nicksick’owi i Dewey’owi Cooperowi za ciężką pracę i poświęcenie. Dziękuję mojemu zespołowi z Xtreme Couture MMA i wszystkim moim kolegom z drużyny.

I ostatnie, ale nie mniej ważne podziękowania dla mojego brata Kamaru Usmana.

– Mistrz #mondaymotivation”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *