Innowacja, której w sporcie jeszcze nie było! CAGE BOX, czyli walka w najmniejszym ringu świata

EFM SHOW szykuje wielką niespodziankę dla wszystkich fanów sportów walki. Podczas Gali 9 kwietnia będzie można zobaczyć rywalizację w najmniejszym ringu świata – CAGE BOX.

PPV w cenie 19.00 już dostępne! www.efmshow.com

9 kwietnia o godzinie 18:00 do oktagonu EFM SHOW wejdą uznani fighterzy. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć, w tym 10 w formule MMA. To jednak nie koniec emocji! Organizatorzy przygotowali atrakcję, której do tej pory w na polskim rynku nie było!

CAGE BOX zrewolucjonizuje sztuki walki

Mała klatka, wielkie emocje! Właśnie dlatego EFM SHOW postawi na innowację w sztukach walki. Fighterzy będą rywalizować w bardzo małej przestrzeni tak, by ich starcie było jeszcze bardziej zacięte i siłowe. Nie zabraknie mocnych ciosów i bliskich spotkań zawodników. Tych walk widzowie nie zapomną jej nigdy!

Kto okazał się na tyle odważny, by spróbować swoich sił w CAGE BOX? EFM SHOW przygotowało dwie pary sportowców gotowych w sporcie na wszystko:

Piotr Wołowik vs Szymon Broncel
Michał Mazur vs Bartosz Szachta

Piotr Wołowik pochodzi z Katowic. Mierzący 174 cm wzrostu fighter trenuje w Silesia Cage Club. Dotychczas wygrał trzy walki, tyle samo przegrał. Jego rywal to Szymon Broncel. Pochodzący z Bełchatowa zawodnik ma mniejsze doświadczenie od przeciwnika. W formule odbył tylko dwie walki. Jedną z nich przegrał, drugą wygrał. Jedno jest pewne – obaj panowie w CAGE BOX gotowi będą na wszystko.

Druga para, która rywalizować będzie w najmniejszym ringu świata to Michał Mazur kontra Bartosz Szachta. Pierwszy z nich to amator z Dzierżoniowa. Na swoim koncie ma dwa starcia – jedno z nich wygrał, drugie nie. Bartosz Szachta doświadczenie zbierał przede wszystkim w kickboxingu. Brał udział w krajowych mistrzostwach w kategoriach do 67 kg.

Zasady rywalizacji CAGE BOX

Ring, w którym zmierzą się ze sobą fighterzy, ma wielkość 9 metrów kwadratowych (3×3). Reguły walki są regułami bokserskimi. Szykować się więc można do najmocniejszych ciosów prostych, sierpowych, haków, a także widowiskowej obrony. Sportowcy podczas walki używać będą rękawic MMA. Ich rywalizacja będzie trwała przez 3 rundy. Każda z nich wynosić będzie 3 minuty. Uwaga! Ostatnia z nich potrwa do poddania, a więc do upadłego!

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL „SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL
MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF „BIG MAN” WIŚNIEWSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie (i późniejszego odtworzenia). Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 19.99 zł preorder (promocja do dnia 31 marca). Od 1 kwietnia 24.99 zł.

KUP PPV JUŻ DZIŚ: www.efmshow.com

Facebook – Link
Instagram – Link
Twitter –  Link
TikTok –  Link
YouTube – Link

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *