Tim Kennedy vs. Jason „Mayhem” Miller po raz trzeci !


(fot. mmamania.com)

W marcu na gali Strikeforce: Columbus dojdzie do trzeciego już pojedynku Tim Kennedy vs Jason Miller. Obaj zawodnicy między sobą mają jak na razie jedno zwycięstwo i już niedługo dojdzie do decydującego starcia.

Starcie pierwsze:

W roku 2003, na gali EC 50 – Extreme Challenge 50 zorganizowano turniej, w który po raz pierwszy zmierzyli się obaj zawodnicy. W pierwszym starciu Jason Miller zmierzył się z Denisem Kangiem, którego Mayhem pokonał w drugiej rundzie przez duszenie. Z kolei Tim Kennedy skrzyżował rękawice z Ryanem Nartem, z którym nie miał większych problemów i pokonał go w pierwszej rundzie przez TKO. W następnym etapie doszło już do starcia tytułowych zawodników. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Kennedy wygrywając przez decyzje. Ostatnim pojedynkiem Tima była walka z Cruzem Chaconem, którego również pokonał i ostatecznie Kennedy zaliczył hat-tricka wygrywając wszystkie trzy pojedynki i tym samym cały turniej.

Starcie drugie.

Cztery lata później w 2007r doszło do drugiego spotkania. W grudniu na gali HDNet Fights – Reckless Abandon, Mayhem udanie rewanżuje się i zwycięża przez decyzję. Na tym samym wydarzeniu walki stoczyli między innymi Frank Trigg oraz Krzysztof Soszyński, którzy obaj wygrali swoje pojedynki.

Starcie trzecie.

Pojedynek na gali Strikeforce: Columbus z pewnością będzie budził wiele emocji u obu zawodników. Kennedy przegrał ostatni swój pojedynek z Ronaldo Jacare, a stawką tego starcia był pas Strikeforce wagi średniej. Z kolei Mayham powraca podbudowany zwycięstwami nad Timem Stoutem, oraz Kazushim Sakurabą, którego pokonał we wrześniu na gali DREAM 16.

Jaki będzie wynik trzeciego i decydującego starcia dowiemy się 5 marca !

One thought on “Tim Kennedy vs. Jason „Mayhem” Miller po raz trzeci !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *