Tim Boetsch vs. Antonio Carlos Junior dodane do UFC on FOX 29 w Glendale

Sean Pokorny-USA TODAY Sports

Kolejne starcie w wadze średniej, dodane do rozpiski UFC on FOX 29.

Podczas gali UFC on FOX 29 w Glendale, która odbędzie się 14 kwietnia, dojdzie do pojedynku w wadze średniej pomiędzy Timem Boetschem (21-11) oraz Antonio Carlosem Juniorem (9-2, 1NC). W trakcie gali w Arizonie zobaczymy również Polskiego zawodnika, Krzysztofa Jotko, który zmierzy się z Bradem Tavaresem.

Tim Boetsch powraca po wygranej z Johnym Hendricksem, którego pokonał przez TKO w 2 rundzie. Przed pojedynkiem z byłym mistrzem wagi półśredniej, Boetsch zmierzył się z Ronaldo” Jacare” Souzą, który okazał się zbyt silny, pokonując go przez poddanie. Będzie to dla niego już 22 walka w organizacji UFC, a jego bilans to: 12 zwycięstw i 10 porażek. Zawodnik dotychczas występował w wadze półciężkiej i średniej. W swojej bogatej karierze, wygrywał m.in. z Yushinem Okami oraz Hectorem Lombardem.

Antonio Carlos Junior to zdecydowanie mniej doświadczony zawodnik niż Tim Boetsch. Będzie to dla niego 9 walka w największej organizacji MMA na świecie. Zwyciężył w programie TUF: Brazil 3, pokonując w finale Vitora Mirandę przez jednogłośną decyzję. Ostatnio znajduje się w znakomitej passie, podczas której wygrał 4 pojedynki z rzędu. Ostatnim zawodnikiem, który musiał uznać jego wyższość był Jack Marshman.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.