Thomas Almeida vs. Anthony Birchak na UFC FN 77, Jim Miller vs. Michael Chiesa w planach na UFC FN 80

ufc.com
ufc.com

Największa organizacja MMA na świecie kontraktuje kolejne walki.

Na UFC Fight Night 77 swoją kolejną walkę stoczy młody prospekt w osobie Thomasa Almeida (20-0, 3-0 w UFC, #10 w rankingu UFC), Brazylijczyk zmierzy się z Anthonym Birchakiem (12-2, 1-1 w UFC).

24-letni Brazylijczyk przebojem wdarł się do UFC, w debiutanckiej walce wypunktował Tima Gormana a później znokautował Yvesa Jabouina i Brada Picketta przy czym Anglika odprawił pięknym latającym kolanem. Po każdym z występów w UFC Thomas inkasował pogalowy bonus w wysokości 50 000 dolarów.

Birchak w UFC debiutował walką na UFC on FOX 13, wtedy został już w drugiej minucie poddany przez Iana Entwistle’a skrętówką. W drugiej walce Anthony szybko rozprawił się z Joe Soto nokautując go po 93 sekundach walki.

Gala UFC Fight Night 77 odbędzie się 7 listopada w Sao Paulo.

Z kolei na galę UFC Fight Night 80 planowane jest starcie w wadze lekkiej pomiędzy Jimem Millerem (25-6 1 NC, 14-5 1 NC w UFC) i Michaelem Chiesą (12-2, 5-2 w UFC).

Zwycięzca 15 edycji TUF-a w ostatniej walce pewnie wypunktował Mitcha Clarke’a, wcześniej Michael – wskutek decyzji lekarza – przegrał z Joe Lauzonem.

Miller w ostatnim boju przerwał passę porażek, po przegranych z Donaldem Cerrone i Beneilem Dariushem Jim niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Danny’ego Castillo.

Gala UFC Fight Night 80 odbędzie się 10 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *