Thiago Silva zastąpi kontuzjowanego Tyrona Sponga na WSOF 22

fightsite.co
fightsite.co

Tyrone Spong będzie musiał poczekać zanim wróci do walk, a tym bardziej na galę WSOF 22 na której miał walczyć z Mikem Kyle.

Do walki miało dojść 1 sierpnia w Planet Hollywood Resort and Casino w Las Vegas jednak Spong podczas treningu uszkodził więzadło MCL i organizacja musiała zaaranżować nowy pojedynek. Niedawno mówiliśmy o innej walce na gali Big Knockout Boxing na której Spong również miał wystąpić, ale wtedy też okazało się, że doznał kontuzji. Jak się okazało później, uraz nie był bardzo poważńy. Ostatni raz Spong walczył dla organizacji na gali WSOF 4 w 2013 roku i pokonał wówczas Angela DeAndę.

Thiago Silva zadebiutował w organizacji WSOF 26 marca i niestety przegrał w pierwszej rundzie przez TKO z Reddym Holderem. Pojedynek był półfinałem turnieju wagi półciężkiej. Mike Kyle będzie szukał pierwszego zwycięstwa w WSOF po tym jak przegrał dwie walki z Andreiem Arlovskim i Anthonym Johnsonem i odszedł z organizacji szukając szczęścia gdzie indziej.

Na gali WSOF 22 zobaczymy dwie walki o tytuł. W pierwszej walce o pas wagi koguciej zmierzą się Marlon Moraes i Sheymon da Silva Moraes natomiast w drugiej walce Rousimar Palhares i Jake Shields zawalczą o tytuł wagi półśredniej.

One thought on “Thiago Silva zastąpi kontuzjowanego Tyrona Sponga na WSOF 22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *