The Ultimate Fighter 10 – odcinek 3

13 thoughts on “The Ultimate Fighter 10 – odcinek 3

  1. DOkładnie … walka beznadziejna , nie wiem czemu sedzia przerwał , i to jakos nie ten sam kimbo , zadnych widowiskowych akcji w stujce , jakby sie bał albo zapomniał jak to sie robi no i parter … pozostawia dużo do życzenia

  2. Zamiast pytać się czemu sędzia przerwał lepiej zapoznajcie się z zasadami kiedy owy sędzia powinien przerwać walkę. Jak się z tym zapoznacie to nie będzie już wątpliwości co do tego, że sędzia dobrze zrobił, przerywając walkę.

    Wynik i przebieg walki taki jakiego się spodziewałem, więc bez zaskoczenia. Jedyne co mnie zaskoczyło to to ze dość dużo osób stawiało na zwycięstwo Kimbo. Nelson już ma jakieś doświadczenie i wydaje mi się, że gdyby wyrobił sobie dobrą sylwetkę, a co za tym idzie ogólnie lepszą formę to by mógł trochę powymiatać. Za Kimbo tak jak i wcześniej tak i teraz nie przemawiają żadne argumenty, każdy średniak go zleje.

  3. vcamaro nie przesadzaj gdyby kimbo nie dal sie obalic to w stojce Nelson nie mial znim szans co bylo widac wylapal moze 4 strzaly gdyby go nie obalil to mysle ze bylo by KO ale to moja opinnia oczywiscie. Fakt Kimbo sie nie popisal wiadomo ze w parterze jeszcze nie wiele umie ale liczylem na cos wiecej szkoda

  4. gbz, no właśnie, gdyby nie dał się obalić to by go Nelson nie przewrócił. Co do stójki Kimbo też bym nie przesadzał. A tak w ogóle to liczył ktoś ile Kimbo zadał celnych uderzeń? Nelson robił sporo uników, mało co dochodziło tych ciosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *