Thales Leites nie wystąpi na KSW15 !


(fot. www.bodystyle.com)

 

Za www.konfrontacja.com

„Z przykrością musimy poinformować, że podczas zbliżającej się, piętnastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” nie dojdzie do planowanego pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Thalesem Leitesem. Brazylijski fighter nabawił się poważnej kontuzji kolana, co uniemożliwiło jemu przygotowanie się do pojedynku z naszym rodakiem.
Uraz Leitesa nie oznacza jednak, że na gali KSW15 nie zobaczymy pojedynku z udziałem Khalidova. Wkrótce poinformujemy, kto będzie jego nowym przeciwnikiem.

Poniżej prezentujemy oświadczenie jakie otrzymaliśmy od Brazylijskiego zawodnika:

„Rio De Janeiro
27 lutego 2011

Z przykrością informuję, że kontuzja zmusiła mnie do wycofania się z pojedynku z Mamedem Khalidovem na gali KSW 15. Zgodnie z zaleceniem mojego lekarza w Brazylii, muszę zrobić sobie przerwę od treningów, by wyleczyć kontuzję kolana, której doznałem przygotowując się do walki planowanej na 19 marca.
Byłem podekscytowany możliwością stoczenia pojedynku z takim doświadczonym i wymagającym rywalem jak Mamed w jego kraju. Niestety kontuzja więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie której doznałem, wymaga w najbliższych tygodniach odpoczynku i rehabilitacji, abym mógł powrócić w pełni sprawny do ringu.
Liczę na zrozumienie ze strony kibiców i ich wsparcie. Mam nadzieję na szybki powrót do treningów i możliwość zmierzenia się z Mamedem Khalidovem w przyszłości.
Z wyrazami szacunku

Thales Leites”

16 thoughts on “Thales Leites nie wystąpi na KSW15 !

 1. Heh, śmiech na sali. Pewnie Tales Leites nawet nie wiedział, że będzie walczyć na KSW. Gala im się sypie najpierw Słowiński, Liddland, Kułak. Pewnie edą ratować się „Pudzianem” 🙂

 2. mioze nad ksw panuje jakies fatum 😀 ?
  albo specjalnie na poczatku robia duzo szumu takimi nazwiskami, ludzie kupuja bilety, a potem wiekszosc rozpiski sie zmienia bo polowa zawodnikow wypada z niej 🙂

 3. Zapowiadała sie niezla gala… Gdyby naprawde byly wszystkie walki to by bylo cos:) jak na polskie warunki. A tak cos mi sie wydaje ze ksw klepie jęzorami zeby rozdmuchac w prasie zanim wogole podpisza umowy i wychodza kwiatki…

 4. xxxff: mioze nad ksw panuje jakies fatum 😀 ? albo specjalnie na poczatku robia duzo szumu takimi nazwiskami, ludzie kupuja bilety, a potem wiekszosc rozpiski sie zmienia bo polowa zawodnikow wypada z niej 🙂

  Szkoda że nie jesteśmy tego pewni, ale wiarygodnie to nie wygląda. Ten Metroseksualny promotorski duet skreśliłem na 14 KSW z Łodzi gdzie po tym wyreżyserowanym cyrku prawie wyżuciłem Telewizor przez okno. To jest komedia Panowie. Nieprofesjonalizm federacji poraża.

 5. Założe się że wszyscy narzekający wyżej goście i tak nie wybierają się na torwar więc po co kłapać dziobem. I tak macie za free w TV więc luuuz. I nie rozumiem doczepek do Kawulskiego i Lewandowskiego. Co oni winni? Będą dobrzy jeśli znajdą wszystkim rywali na dwa tygodnie przed walką, a wy jeszcze ich poniżacie.

 6. Cygan, ja wybieram się na galę, ale byłem nastawiłem się na świetną gale. Khalidov – Liddland, Sokodjou – Błachowicz, Różalski – Słowiński czy Kułak – Materla to było coś, a tak z czterech wymienionych walk pozostała tylko 1 więc jest o co narzekać. To KSW miało być ich największym przedsięwzięciem, a tak pozostaje niedosyt i to bardzo duży.

 7. no to elegancko, jedna z najlepiej zapowiadających się gal w Polsce będzie zwykłą galą z walką wieczoru Janka.Ehh , dużych szans na znalezienie dobrego fajtera dla mameda nie widzę…

 8. cygan: Założe się że wszyscy narzekający wyżej goście i tak nie wybierają się na torwar więc po co kłapać dziobem. I tak macie za free w TV więc luuuz. I nie rozumiem doczepek do Kawulskiego i Lewandowskiego. Co oni winni? Będą dobrzy jeśli znajdą wszystkim rywali na dwa tygodnie przed walką, a wy jeszcze ich poniżacie.

  Cygan nie chodzi o kłapanie jęzorem tylko wyrażanie swojego zdania. Kupiłem 6 wejść w dobrych miejscach żeby sobaczyć Różala z dobrym zawodnikiem a zaraz po tym rozczarowanie. Zawodnikami umawianymi na telefon nikt gali nie zorganizuje a za tak głodowe gaże sam miałbym ich poważaniu. Jestem pewny na 90% że Słowińskiemu, Leitesowi i Lindlejowi wyjazdy do POL poprostu się nie kalkulowały. Współczuje zakontrakontakrowanym chłopakom i tym co myślą że Warszawskie LANSIARSKIE KSW to potencjał i przyszłość MMA…jestem innego zdania- tyle w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *