Team Jose Aldo jest gotowy na rewanż z Conorem McGregorem

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Wraz z ogłoszeniem powrotu do rywalizacji Conora McGregora, pojawia się coraz więcej głosów zawodników, którzy chcieliby się z nim zmierzyć, jedni po raz pierwszy, a drudzy w rewanżu tak jak Jose Aldo.

Gwiazda UFC i były mistrz wagi piórkowej i lekkiej Conor McGregor zaszokował świat, kiedy w zaledwie 13 sekund pokonał długoletniego mistrza dywizji piórkowej Jose Aldo. Teraz „Scarface” i jego team chcą rewanżu.

Po zdobyciu tytułu wagi piórkowej, Conor McGregor przeszedł do dywizji lekkiej i tam wywalczył pas pokonując przed czasem mistrza Eddiego Alvareza. W rozmowie z MMA Junkie trener Jose Aldo, Andre Pederneiras powiedział, że jest zainteresowany zestawieniem pojedynku rewanżowego między McGregorem i Aldo.

„Możemy spróbować zwrócić uwagę na rewanż, ponieważ naprawdę uważam, że było to nieuczciwe, że nie zorganizowano rewanżu i myślę, że większość ludzi uważała, że to niesprawiedliwe. Jeśli chodzi o Conora, to on nie ponosi za to winy. Możliwe, że odrzucił propozycję rewanżu, ale UFC mogło mu powiedzieć, żeby walczył, ale oni tego nie zrobili.

Myślę, że pierwsza walka tak naprawdę nie odzwierciedlała tego, czym mogła być i jak by się zakończyła – niestety dla wszystkich tych, którzy chcieli ją zobaczyć. Wybrałbym więc Conora do następnej walki, chociaż nie mam nic przeciwko niemu.”

Zespół Jose Aldo podobnie jak on sam będzie musiał poczekać na walkę rewanżową z Conorem McGregorem o ile w ogóle do niej dojdzie. Irlandczyk ma już zestawiony pojedynek o pas wagi lekkiej z mistrzem Khabibem Nurmagomedovem na gali UFC 229.

One thought on “Team Jose Aldo jest gotowy na rewanż z Conorem McGregorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *