Sergey Pavlovich nowym zawodnikiem wagi ciężkiej UFC

Fight Nights Global

Organizacja UFC zakontraktowała nowego zawodnika, który zasili dywizję ciężką, a jest nim zawodnik reprezentujący rosyjski klub Eagles MMA Team.

Organizacja UFC co jakiś czas zwalnia i pozyskuje nowych zawodników i tym razem zdecydowano się na zasilenie dywizji ciężkiej. Nowym zawodnikiem największej organizacji MMA został Rosjanin Sergey Pavlovich, który jest niepokonany w zawodowej karierze, a jego rekord to 12-0. Do tej pory Pavlovich rywalizował z jednym wyjątkiem wyłącznie u siebie w kraju i najwięcej, bo sześć walk stoczył dla organizacji Fight Nights Global. W ostatnim pojedynku, który stoczył w listopadzie ubiegłego roku, Pavlovich pokonał Kirilla Sidelnikova przez TKO w pierwszej rundzie.

Warto zaznaczyć, że Sergey Pavlovich aż dziewięć pojedynków kończył przed czasem w pierwszej rundzie, co pokazuje, że jest groźnym przeciwnikiem.

Na co dzień Pavlovich trenuje w Eagles MMA Team, którego najważniejszym reprezentantem jest niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov, który w swojej następnej walce na gali UFC 229 stanie do obrony tytułu przed byłym mistrzem dwóch dywizji Conorem McGregorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *