„Ta gnida Saleta uciekła mi spod topora”


(fot. mma-attack.com)

Marcin Najman cały czas nie może pogodzić się z bolesną porażką, jakiej doznał na gali MMA Attack. El Testosteron na swoim facebookowym profilu zamieścił bardzo ostrą wypowiedź. O ile brak sympatii do Przemysława Salety można jeszcze jakoś zrozumieć, tak tym razem jego słownym atakom padł także Maciej Glabus, który został nazwany między innymi brodatym kloszardem.

Marcin Najman:

Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki na Torwarze. Wiedziałem , że przy moich antyfanach się nie przebijecie, ale jednak pierwszy raz Was słyszałem 🙂 Dąłem z siebie wszystko. Kontuzja, po której nie mogłem stanąć na nodze po raz drugi spowodowała, że ta gnida Saleta uciekła mi spod topora.

Zawsze odwagi nabiera on juz po walce. Podczas pojedynku unikał walki na pięści przewracając mnie, stad zacząłem tak dużo kopać. Cóż, w związku z jego parszywym, tchórzliwym charakterem trzeciej walki nie będzie. Nigdy sie na to juz nie zgodzę. Nigdy tez sie nie dowiem jak mocno uderza, bo jeszcze ciosu od niego nie przyjąłem.

Gala zorganizowana była perfekcyjnie. KSW ma już wielkiego konkurenta, choć MMA Attack zorganizowało dopiero jedna gale. Dorota Gardias, nie dość, że śliczna to na głowę przebijała, nieudolnego Bieleninika. Redaktorzy TVN pełna profeska, wprawdzie przyprowadzili na stanowisko komentatorskie jakiegoś brodatego kloszarda, ale widocznie znaleźli go gdzieś przy śmietniku i chcieli dać mu szanse.

Przedstawiam Wam, jak wygląda moja kontuzjowana noga na trzy dni po walce. Dziś miąłem kontrolę, gdyż pod gipsem mam ranę. I tu jeszcze szybka ocena kilku dziennikarzy. Na głowę bije wszystkich redaktor Kostyra i jego podwładni. Już nigdy nie podam temu człowiekowi reki. To co napisali było nie tylko bezczelne, ale również manipulacją, a wręcz kłamstwem. Porównywanie mojej nogi do złamanego palca innego zawodnika szczyt obłudy.

Pozdrawiam wszystkich, którzy widzieli walkę i wiedza jak było. Obsraniec zafajdany zwany Saleta jeszcze mnie nie uderzył. Jego szczęście po zwycięstwie jest tak żałosne jak przygłupy mu przyklaskujące.

31 thoughts on “„Ta gnida Saleta uciekła mi spod topora”

 1. najman i saleta nie som zadnimi zawodnikami mma ani k1 tylko boxu ale zeby była walka w boxu najman vs saleta to to by była wyruwnana wlka i bysce ftedy zobaczyli kot by wygrał jak by wygrał znuf saleta to najman by zamknoł pysk tak gada o udało mu sie bo kotuzia a ftedy by ne było kotuzia ale saleta labo najman

 2. Ach ten Nasz Marcinek. Świat bez Niego był by smutny 🙂

  Od początku miał wszystko podane jak na tacy: Saleta mówił otwarcie,że da Mu się wystrzelać w pół minuty,góra minutę i później Go dojedzie.
  Wiedział,że ten ruszy na pałę od samego początku,no bo co Mu innego zostało? to była jedyna szansa. No i walka trwała coś około 30sekund. Marcin wolał zrezygnować,niż jechać na rezerwie i zostać wypunktowanym jak mała dziewczynka 🙂
  Teraz ma przynajmniej jak się tłumaczyć,a My mamy wspaniałe, wysokiej klasy, przenikliwe wywiady 🙂
  Teraz zobaczymy w nowej dyscyplinie Marcina (oczywiście jako main ewent gali mma)- Marcin vs. Glabus NO GI HELL FUCKIN YEACH!!!

 3. Blagam niech jakis czlowiek z tego forum najlepiej zrobi strone na ktorej bedzie petycja zeby nigdy go juz nie ogladac w zadnym sporcie bo to szok. On nic nie umie a wszyscy o nim pisza. Zygac mi sie chce.

 4. Jako powazny portal sportow walki, jako pierwsi usuncie tego chama na zawsze. Obraza wszystkich, kompletnie nie zna sie na walkach, zabija ten sport. Przestanmy go komentowac.
  MY TEGO CHAMA NIE CHCEMY !!!!!!!!!

 5. fight24 jestes tutaj adminem czy coś ? widze,że Twój nick jest czerwony … „znuf”,”zamknol” … stary pomijając samą wypowiedź , jesteś analfabetą, poczytaj pare książek chłopie, żebyś się nie kompromitował wśród kolegów redaktorów 🙂

 6. Tego Najmana to najebał by w końcu jakiś konkretny zawodnik i może by się uspokoił bo już mnie drażni ten koleś, ale z drugiej strony żaden szanujący się zawodnik nie wyjdzie na ring z tym ciulem bo inaczej nazwac go nie potrafię.

 7. najmana dzieciaki w boksie roz…dalali a w mma to juz całkiem porażka !!!!!!
  kto daje mu szanse na walki !!!!!!!!???????? przecierz to debil bez jakich kolwiek umiejetnosci !!!!!! no chyba ze ładnie na skrzypcach gra !!!!!!!!!
  JEGO Z KULEJEM NIECH NA KSIĘŻYC WYŚLĄ !!!!!!!

 8. Podobno Przwmek go ani razu nieuderzył, to zdięcie z góry pewnie z innej gali jest. Marcinku nachałeś rączkani jak chłopiec z podwórka. Frajer z tego Najmana jakich mało, szkoda że trzeciej walki niebędzie bo chętnie bym zobaczył jak kolejny raz dostaje oklep.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *