T.J. Dillashaw i Gervonta Davis weszli na wojenną ścieżkę

Fot. UFC.com / besthqwallpapers.com

Coraz częściej światy MMA i boksu przenikają się, co prowadzi do dyskusji między zawodnikami lub wręcz słownych potyczek. Ostatni taki przypadek, to utarczka słowna mistrza wagi koguciej UFC T.J’a Dillashaw z mistrzem wagi super piórkowej WBA i IBF Gervontą Davisem.

Po walce o tytuł wagi koguciej w której mistrz T.J. Dillashaw (16-3) obronił pas w rewanżu z Codym Garbrandtem, mistrz boksu Gervonta Davis (20-0, 19 KO) wdał się w dyskusję stwierdzając, że chce zmierzyć się z T.J’em Dillashaw.

„Chcę walczyć z tym gościem, który walczył wczoraj z Codym.”

Na pytanie, czy miałaby to być walka w MMA czy w boksie, Davis stwierdził, że w MMA i zapytał jak może dostać licencję zawodnika MMA.

T.J. Dillashaw postanowił odpowiedzieć Davisowi zgadzając się na walkę, ale nie omieszkał napisać uszczybliwego komentarza.

„No dawaj! Słyszałem, że rozdawali pasy po tym jak Loma (Lomachenko) opuścił twoją dywizję.”

„Czy to naprawdę ty piszesz te tweety, czy twoja dziwka John i Loma?”

„Chciałbyś, żeby to był ktoś inny, ponieważ nie wiesz kiedy ugryźć się w język.”

„Jeśli on ośmieli się wejść do Oktagonu, z chęcią pokażę mu jak smakuje mój piszczel! Sądzę, że jest przereklamowanym bokserem z nabitym rekordem, którego pokonałbym w ringu. Gervonta Davis, nie boję się.”

3 thoughts on “T.J. Dillashaw i Gervonta Davis weszli na wojenną ścieżkę

  1. TJ by to zmielił i ubil na kotleta w pierwszej rundzie. To co się stało z Toneyem chyba ich niczego nie nauczyło. Tutaj jak pójdziesz na deski sędzia cię nie wyliczy i nie sprawdzi czy wszystko ok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *