Strongman Kamil Bazelak w teledysku MMA

Zapewne większość wie, że Mariusz Pudzianowski nie jest jedynym polskim strongmanem, który postanowił zająć się MMA. Odwieczny rywal Mariusza, Kamil Bazelak także zasmakował w walce o czym wielokrotnie już mówił i pokazywał. Dziś prezentujemy teledysk MMA grupy Ługo/Redzi: „Współcześni gladiatorzy” z udziałem Kamila Bazelaka.

16 thoughts on “Strongman Kamil Bazelak w teledysku MMA

  1. Wszystko fajnie tylko trochę irytuje fakt że pan Bazelak, lansuje się jako zawodnik mma od naprawdę długiego czasu a jak nie walczył wcześniej tak i teraz nie zanosi się na jakiś jego występ.

  2. kawałek bardzo kiepski. typowo polsko-hip hopowy. nedzny podkład wrecz melancholijny. takie flaki z olejem. co do bazelaka to kawał chłopa ale dobry tylko na bramkarza na dyskotece. tacy jak on lub pudzian nigdy nie beda zawodnikami.

  3. Bazelak to śmieszny człeń miał lata swietlne temu wystartowac w mma miał w boksie na gali najmana i gimitruka to okazało sie ze niema licencji bazelak jedynie startuje w WWE bo tam jest tylko gra aktorska a nie prawdziwy pojedynek w boksie miał jedną walke ale to była zaznaczam walka pokazowa teraz za 5 tyg okaze sie ze bazyl nałapał kontuzji i nigdy nie wystąpi w prawdziwej walce bo by sie zesrał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *