Prośba o wsparcie dla Machomeda Tulshaeva

Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR

Organizatorzy Młodzieżowej Ligii Spartanwear starają się nie tylko stwarzać możliwości konfrontacji dla zawodników kilku już dyscyplin sportów walki. To jest oczywiście konkretny wymiar naszej działalności. To jednak nie wszystko. Trzy lata współpracy z zawodnikami, trenerami, sędziami – zobowiązują nas do troski o losy sportowców, którzy występowali na Spartanwear. Dlatego zwracamy się mediów branżowych, lokalnych i do was – zawodnicy, trenerzy i kibice z apelem o konkretną pomoc.

Zawodnikowi TNT Kobyłka grozi deportacja z Polski. Machomed Tulshaev przebywa w Polsce od sześciu lat. Uczy się, tu w naszym kraju rozpoczął treningi. W Polsce pokazał ponadprzeciętny talent w sportach walki. Trudno byłoby się pogodzić z tym, że ta rozwijająca się kariera miałaby zostać przerwana przez bezduszne decyzje administracyjne, w których naprawdę trudno o uwzględnienie wszystkich aspektów ludzkich, życiowych, wszystkich okoliczności. Nie chcemy wchodzić w szczegóły sytuacji Machomeda, możemy mu jednak konkretnie pomóc.

Zwracamy się do mediów, sportowców i kibiców o udział w akcji zbierania podpisów pod apelem do odpowiednich władz, żeby stworzyły możliwość pobytu Machomeda w Polsce.

Wkrótce na naszej stronie pojawi się możliwość składania podpisów pod petycją apelującą o możliwość pozostania Machomeda w naszym kraju. Przyłączcie się do niej, składajcie podpisy.

Formularz poparcia będzie dostępny od jutra na stronie www.spartanwear.pl w zakładce Poparcie dla MAGOMEDA.

28 thoughts on “Prośba o wsparcie dla Machomeda Tulshaeva

 1. Może to wam się niespodoba ale ja niezłożył bym podpisu wręcz przeciwnie deportował bym do swoich krajów co sie dzieje w francji,angli unas terz chcieli meczet stawiać wielukulturowość niszczy ojczyzne kulture danego kraju przeciez przodki tego Mahomeda niewylewali krwi za Polske.W pewnym sęsie rozumiem tego norwega który pozabijał na wysepce ludzi on był patriotą kochał swój kraj najechany przez bydło z muzumańskie pomyślcie w przyszłość od jednego sie zaczyna potem to rośnie gdyby polska była krajem bogatym gdy usłyszeli byscie imie Mahomed zrobiło by się wam niedobrze nawet ci co sie w miare wkomponowali w naszą kulture są zagrożeniem przykład Mamed Khalidov ale niewiemy jakie będą jego dzieci skoro wychowuje je po muzumańsku jesli je ma, niewiemy czy będą fanatykami podkładać bomby w islamie jest to możliwe.Niechce na Polskiej ziemi ramadanu jakiegoś.Są polscy tatarzy muzumanie ale oni w czasach wojny oddali pieniądze na budowe meczetu na zecz obrony narodowej a bydło z dalekiego wschodu jest nieobliczalne.

 2. niechodzi tu o rasizm tylko o dobro narodowe o ojczyzne. Jestes jak czarnuchy gdy ktos powie ze jest czarny krzyczą ze są rasistami. ciekawe co bys powiedział jak zgraja brudasów w szczycie godz w centrum paryża blokuje ruch i walą łbem na kucaka

 3. ta norma w Polsce, telewizja potrafi wyprać mózg dla najsłabiej myślących. Slu sądzi że każdy z ich wiary jest fanatykiem, który zamierza się wysadzić to ty pewnie jesteś złodziejem aut oraz cała reszta i powinni twoich bliskich lub waszych deportować z zagranicy. Chyba nie widzisz tego, że Polaków też jest od groma zagranicą oraz także nie mają najlepszej opinii, ale czy wszyscy naprawdę tacy są?? nie. Faktycznie też nie jestem za meczetami w Polsce, ani za kulturą jeśli mieszkają w europie to muszą szanować zwyczaje i chociaż zmienić ubiór nie mieszkamy na pustyni, zaraz ktoś napiszę, ale im tak wiara nakazuje … ^^ mało prawdziwe. Osobiście nie znam tego ziomka, którego mają deportować, ale skoro kocha ten sport to czemu mamy być świniami ?

 4. Czy ja napisałem że każdy jest fanatykiem?? nie ale w większość to fanatycy a nie wiadomo jakie będą dzieci tych normalnych muzumaninów typu mamed. Tak jest dużo Polaków zagranicą tylko my mamy cywilizowaną mentalność niebudujemy kościołów zagranicą nierobimy jakichś gównianych demonstracji w imie jakiejś wiary,nieprzeszkadza nam zapach bekonu lubimy piwo typowi europejczycy a bydło z dalekiego wschodu wszystko przeszkadza.Jestem za deportacją z europy czarnych,muzumanów,cyganów wszelkich kolorowych nawet tych potrafiących się dostosować bo to niszczy ojczyzne danego kraju. Wystarczy bojechać grupką osób do arabusów i wykrzykiwać jakieś hasła katolickie to zobaczyli byscie siebie w postaci kotletów mielonych

 5. Jerom’e Ja zgadzam się z Tobą w 100% jak chłopak kocha sport a w swoim kraju nie może trenować niech zostaje.A co do poglądów SLU to on ma też trochę racji.Ja jestem tolerancyjny,ale jak miała by mi przed domem banda brudasów robić roz**erdol to bym im tak nakopał do dupy żeby przelecieli do Afryki lub skąd tam pochodzą.Jeżeli ktoś przyjeżdża do czyjegoś kraju powinien szanować kulturę i zasady w tym państwie panujące,a jeżeli nie to takich powinno się deportować.

 6. Z zasady nie wspieram muzułmanów.
  I raczej wiem dlaczego tak postępuję.
  Każdy, kto uważa, że islam to religia jak każda inna, powinien przeczytać Koran.
  Ja tak zrobiłem, wiele lat temu. I to mnie wyleczyło z sentymentalnych bredni o tym systemie.
  Terroryzm to nie jest żaden wypadek przy pracy, on wyrasta z samego rdzenia islamu.
  A jakby komuś było mało, to polecam śledzenie muzułmańskiej codzienności na świecie- http://www.euroislam.pl/

 7. „Zanim skończyłem 9 lat nauczyłem się podstawowego kanonu arabskiego życia, czyli: ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moja rodzina przeciwko moim kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, a my wszyscy przeciwko niewiernym” – Leon Uris, ‘The Haj’

 8. Słuchajcie durnie!

  Chłopak ma talent i chcą żeby został w Polsce bo być może kiedyś mógłby ją reprezentować tak jak Mamed!

  Ale wy już wyjeżdżacie z religią!

  Jesteście zacofani i tępi że aż brak słów!

 9. … no właśnie! Mamed póki co pasuje wszystkim bo wygrywa i jest na topie, ale po takich wynurzeniach co niektórych tu „Panach” związanych z być może kolejnym wielkim talentem, aż strach pomyśleć co będzie za cyrk jak Mamed zacznie przegrywać?

  Ja już wpisałem się na listę poparcia dla MAGOMEDA!!!!

 10. super, w XXI idioci, żeby nie nazywano ich idiotami dali spokój żydom i przerzucili sie na nową ofiare – muzułmanie, to teraz oni są największym zagrożeniem i iskrą, która rozwali całe społeczeństwa od środka….prosze , bez jaj;)
  pieprzycie jak potłuczeni, jakby katolicy nie mieli krwi na rękach, a pomysły na społeczeństwo wynikające z ich doktryny religijnej były świetne i cywilizowane… wracać do szkoły, książki czytać, a nie przed kompem siedzieć, poczytać newsa na nacjonalista.pl i się mądrzyć potem i straszyć wojną cywilizacji..
  jak ktoś jest debilem i fanatykiem to sie odnajdzie w każdej religii i może mieć dowolną narodowość, czy to takie złożone, że logika niektórych tego nie oragnia?

  100% poparcia dla Magomeda

 11. misiu, wyjedź za granicę albo pogadaj z kimś, kto na stałe tam mieszka.
  Przekonamy się, czy nadal tak bardzo będziesz lubił muzułmanów.

  Na razie nic o tych rzeczach nie wiesz, problem Cię nie dotyczy a wiedzę o świecie czerpiesz z TVN24.

  Nie pisz więc o rzeczach, o których nie masz bladego pojęcia. Zamilcz, jak nie wiesz o co chodz i masz głowę wypacaną papka poprawności politycznej, jak kukła słomą.

  Nie zasypuj tymi banałami, porównaniami islamu do dawnego chrześcijaństwa. Lepiej poczytaj:
  http://www.filmweb.pl/forum/INNE/__________+KORAN+-+oryginalne+cytaty+-+CA%C5%81A+PRAWDA+O+PRZEMOCY,+NIENAWISCI,+STOSUNKU+DO+NIEWIERNYCH,+%C5%BBYD%C3%93W,+CHRZE%C5%9ACIJAN,+KOBIET,+FANATYZMIE__________,1402204

  I zastanów się, czy i w biblii znajdziesz podobne kawałki w podobnej ilości.
  Zacznij myśleć samodzielnie, a nie powtarzać jak katarynka zasłyszane frazesy..
  I wyjedź gdzieś, poznaj świat, bo on może wyglądać trochę inaczej niż Twoja ulica 😀

 12. Nienawidze tej religi bo jest przekrecona na korzysc wyznawcow, chore jest dla mnie to co robia dla tej religi. Ale jezeli chodzi o Czeczenow to dla mnie sa ok i niech se chlopak zostanie w PL bynajmiej wyjdzie na ludzi !

 13. Tu nie chodzi o Magomeda, to może być równy gość.
  Nie chodzi o to, by mu szkodzić.

  Chodzi o to, by islamu nie wspierać i nie mieć o nim fałszywych wyobrażeń, jako o ” religii jak każda inna” czy „religii pokoju”.
  Bo islam jest czymś zupełnie innym.

 14. Do igła.
  A nie sądzisz, że jak ktoś tak bardzo jak Ty chce zaprosić do domu gościa i na namawia do tego innych, to najpierw powinien czegoś się o nim dowiedzieć?
  A tym czymś co określa tego gościa jest islam. Koniec kropka.

  Z tym linkami jesteś jak przysłowiowy karp, który domaga się przyśpieszenia świąt bożego narodzenia.

  Poprawne politycznie lewactwo będzie wycięte w pierwszej kolejności właśnie przez muzułmanów, jak tylko islam zdobędzie przewagę w Europie.
  Warto o tym pamiętać, jak koniecznie chce się przed samym sobą i innym odgrywać rolę „tolerancyjnego”, „dobrego człowieka”.

  Czytaj: sentymentalnego idioty.

 15. a ja przy najbliszej okazji podpiszę się choćby nie wiem co wiem co to jest nagłe przerwanie czegoś co lubimy prawie że kochamy to jest jeszcze młody człowiek i powinien dostać szanse spełniania swych marzeń w jego przypadku sztuki walki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *