Strikeforce: Antonio Silva vs Valentijn Overeem


(fot. mmafrenzy.com)

Do starcia dojdzie na gali Strikeforce, która odbędzie się 4 grudnia w St. Louis. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie rewanżowy pojedynek Renato Sobrala z Danem Henderson’em. Włodarze Strikeforce postanowili urozmaicić rozpiskę i do karty walk dodać starcie w wadze ciężkiej.

Antonio Silva (14-2) w organizacji Scotta Cockera stoczył na razie dwie walki. W pierwszej z nich przegrał przez decyzję z Fabricio Werdumem, natomiast w następnym starciu pokonał pochodzącego z Białorusi – Andreia Arlovskiego.

Valentijn Overeem (28-25) – jest jednym z bardziej doświadczonych zawodników, jednak niestety nie idą za tym takie sukcesy, tak jak ma to miejsce w przypadku jego brata – Alistaira. Walka z Brazylijczykiem na gali Strikeforce będzie dla niego debiutem w organizacji Scotta Cockera. W swoich poprzednich dwóch starciach Holender błyskawicznie pokonał swoich przeciwników przez KO, z czego jedno trwało zaledwie 7 sekund.

Czy „Wielka stopa” wygra z „Pytonem” ?

7 thoughts on “Strikeforce: Antonio Silva vs Valentijn Overeem

  1. Może specjalnie tak ustawili, licząc na to że BigFoot pokona słabszego Valentijna, żeby później medialnego smaczku nabrał pojedynek demolition mana z Silvą (pomszczenie brata), he he, nie wiem czy tak jest, ale tak mogło być, chociaż kolejka do Alistera jest teraz długa (Fedor, Werdum).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *