Stipe Miocic vs. Alistair Overeem na UFC 203

UFC 203

Pojedynek o pas wagi ciężkiej walką wieczoru wrześniowej gali.

Stipe Miocic (15-2, 9-2 w UFC) poznał datę i rywala w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej, podczas gali oznaczonej numerem 203 chorwacki Amerykanin podejmie Alistaira Overeema (41-14 1 NC, 6-3 w UFC).

Po przegranej poniesionej z rąk Juniora dos Santosa Miocic w imponującym stylu odprawił Marka Hunta i Andreia Arlovskiego za co otrzymał szansę walki o pas podczas UFC 198. na gali, która odbyła się kilkanaście dni temu Stipe już w pierwszej rundzie znokautował Fabricio Werduma i odebrał mu mistrzowski tytuł.

Overeem jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw, passę Holender rozpoczął w grudniu 2014r. nokautując Stefana Struve’a. Później Alistair wypunktował Roya Nelsona a następnie znokautował Juniora dos Santosa i Andreia Arlovskiego.

Gala UFC 203 odbędzie się 10 września w Cleveland.

10 thoughts on “Stipe Miocic vs. Alistair Overeem na UFC 203

  1. hmm z tym że koń ma słabszą szczękę,każdy kto widział jego walkę z werdumem którą podobno wygrał można stwierdzić że miocic jest lepszy.Werdum był wtedy przetrenowany z overeemem,dlatego sapał,a teraz był lepiej przygotowany.Koń ma silne kolana,silne ręce,gilotynę,Miocic musi na to uważać.Jeśli będzie tańczył w końcu kto 1szy ten lepszy.

  2. Kon ma od kazdego slabsza szczeke , jedynie Arlovski ma porywnywalna a mimo to pokonal 41 twardoszczekich zawodnikow. Miocic dostal wciry od Struve , tytanem odpornosci tez nie jest. JDS go mial na widelcu tak samo a kon nie dal sie brazolowi. Kon bedzie tanczyl a miocic bedzie agresywniejszy , bedzie napieral a koń to skontruje końska sila i bedzie KO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *